Golfový shop GOLFIQ

Chcete si pořídit nové golfové hole? Golfové oblečení? Anebo rovnou celou golfovou výbavu? Pak vás jistě potěší široká nabídka golfového shopu Golfiq. Navštivte i vy přehledný e-shop, ve kterém si snadno vyberete vše, co budete na hru golfu potřebovat.

Chcete být jako první informovaní o novinkách na golfovém shopu Golfiq? Nezapomeňte sledovat sociální sítě, na kterých se dozvíte řadu zajímavých informací. Golfiq najdete na InstagramuFacebooku i Pinterestu
 

 

 

Golfiq je e-shop s pestrou nabídkou zboží

Co vše tedy na stránkách GOLFIQ nejdete? Široký výběr golfových holí, golfových bagů, golfových bot, oblečení na golf, golfových vozíků a také dárků pro golfisty a voucherů. Zboží je na stránkách velmi přehledně roztříděné, takže hledaný produkt snadno najdete během několika vteřin. Velkou výhodou je také linka, na které vám rádi poradí s výběrem. Stačí zavolat na číslo +420 602 714 531.
 

 

Obchod GOLFIQ má skvělé hodnocení od zákazníků

Pokud dáte na recenze zákazníků, jistě vás potěší, že si e-shop na Heurece vysloužil skvělé hodnocení 4,8 hvězdiček z 5. Zákazníci si cení především rychlosti dodání, bezproblémové komunikace a profesionality, osobního přístupu i příznivé ceny golfového vybavení od předních světových výrobců, k nimž patří například značka Titleist, Motocaddy, Callaway nebo Cobra.

Proč nakupovat v golfovém obchodě GOLFIQ?

Kromě výše uvedených předností si vás obchod Golfiq jistě získá také výměnou zboží zdarma přímo u vás doma a také pravidelnými slevovými akcemi a možností personalizace golfových produktů již od jednoho kusu. Golfiq je jednoduše obchodem, ve kterém najdete vše, co na golf potřebujete a taky něco navíc.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 05/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 88

Spočítat pojištění