Golf & Ski Resort Ostravice

Golf & Ski Resort Ostravice přináší jedinečné spojení hry golfu a běžeckého lyžování. Unikátní sportovně-rekreační resort, jehož nedílnou součástí je mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště, se nachází v srdci horského údolí, a uchvacuje tak svou krajinou. Součástí resortu je kromě vyhlášeného golfového hřiště také hotel, restaurace, wellness centrum a v neposlední řadě několik tras pro běžecké lyžování. Golf Resort provozuje a patří společnosti Tatry Mountain Resorts, a.s.

Mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště navržené Chrisem Johnsonem

Všechny milovníky golfu si s jediným odpalem získá mistrovské 18ti jamkové hřiště Ostravice s parem 72, za jehož vznikem stojí světově proslulý designér a konstruktér Chris Johnson. Golfové hřiště golf resort Ostravice vyniká svým tvarováním, velkými greeny, 3 ha vodních ploch i pěti rozlehlými odpališti. Velmi rozmanité hřiště je vhodné pro začínající hráče i profesionály.

Lahodné jídlo v restauraci Ostravice

Přímo v areálu golfového resortu Ostravice se nachází restaurace, která vás osloví nejen výborným jídlem, ale také nádhernými výhledy do okolí. Restaurace nabízí stále i denní menu a je vyhlášená svými šťavnatými steaky, domácími dezerty i specialitami k pivu a vínu. V této restauraci je také možné uspořádat sportovní, firemní a jiné akce.

Luxusní ubytování v hotelu Green Inn

Hotel Green Inn, který se nachází v samotném srdci Golf & Ski Resortu Ostravice, vás naprosto uhrane svým nádherným okolím. Hotel Green Inn je složený hned z několika budov postavených ve venkovském stylu, které dokonale zapadají do okolní krajiny. V hlavní budově najdete recepci, restauraci, konferenční místnost a také luxusní wellness centrum. Ubytovat se můžete v jednom ze sedmi samostatných hotelových domů.

Wellness Golf Ski Ostravice

Po náročné hře golfu si můžete dopřát zasloužený odpočinek ve wellness centru, které přináší finskou saunu, parní lázeň, venkovní masážní bazén a nabízí i thajské a klasické masáže. Jak už název resortu Golf & Ski Resortu Ostravice napovídá, v resortu najdete také několik skvěle udržovaných tratí pro běžecké lyžování. 

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 20/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 421

Spočítat pojištění