Golf Resort Písek Kestřany

Golf Resort Písek Kestřany se nachází zhruba sedm kilometrů od Písku a láká na vyhlášené 18ti jamkové golfové hřiště zasazené v nádherné krajině, nové footgolfové hřiště, dobré jídlo v restauraci Ovčín a také luxusní ubytování v hotelu Sokolník. Golf Resort Písek potěší všechny hráče golfu, od začátečníků až po profesionály.

Na vzhledu prvních 9 jamek 18ti jamkového golfového hřiště má zásluhu japonský architekt Shunsuke Kato. Druhá devítka byla otevřena v roce 2008. Na hřišti v Písku Kestřanech, které je charakteristické řadou přírodních i modelovaných nástrah, se pravidelně pořádají turnaje a akce. V roce 2016 bylo představeno také 18ti jamkové footgolfové hřiště o celkové délce 934 metrů, které je zasazeno do golfového hřiště.

Na dobré jídlo? Do restaurace Ovčín v Golf Resortu Písek

Součástí klubovny Golf Resortu Písek Kestřany je také restaurace Ovčín s kapacitou 100 míst uvnitř a dalšími 50 místy na kryté terase, která si vás získá krásným výhledem na golfové hřiště. Oblíbená restaurace Ovčín, jež je na Googlu hodnocena skvělými 4,5 hvězdičkami z 5, nabízí denní menu z čerstvých místních surovin a také široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. V restauraci Ovčín je možné uspořádat firemní akci, oslavu nebo svatbu.

A kde se ubytovat? V hotelu Sokolník

V bezprostřední blízkosti klubovny golfového hřiště v Písku se nachází hotel Sokolník, ubytovat se můžete v jednom ze čtyř komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů. Jak ubytování zarezervovat? Na recepci klubu nebo přes www.booking.com

Město Písek a jeho okolí

Hru golfu můžete spojit s návštěvou města Písek a jeho okolí. Za návštěvu rozhodně stojí barokní radnice, Schrenkův pavilon v Palackého sadech, kostel Nejsvětější trojice, Prácheňské muzeum nebo Zemský hřebčinec.

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 28/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 132

Spočítat pojištění