GolfPlan není jen pojištění pro golfisty!

Co je to pojištění? Vysvětlovat, jak pojištění funguje, je zřejmě zbytečné, ale přesto můžeme říci, že v rámci “uzavření” pojistné smlouvy mírníme rizika dopadu vzniklé škodné události. Ano, je to napsáno velice zjednodušeně, ale určitě všichni máme s pojištěním větší či menší zkušenosti ve svém běžném životě. 

Možná právě proto spousty z nás vidíme pojištění v některých případech jako jakési “nutné” zlo, které z nás tahá pouze peníze a stejně se nám zatím nic doposud nestalo a nejspíš nestane, což si přejeme všichni, že? A tak kdekoli a kdykoli na nás někde vykoukne slovo “pojištění”, tak zpozorníme a přemýšlíme, zdali jej vážně potřebujeme.

Třeba je to i tím, že většina pojištění na našem trhu je jen “surovým” produktem, kdy zaplatíme pojištění opravdu jen na případ “co kdyby”, a víc nám jako člověku nenabízí. Pokud se nám nic nepřihodí, tak můžeme někdy dojít k závěru, proč vlastně pojištění mít. Samozřejmě je to v rámci zodpovědnosti a ta u většiny lidí převažuje, což je dobře.

Petr Venclík
CEO GolfPlan
"Snažíme se být jedineční a uchovat si svou DNA, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí. Už dávno zjistili, že se na nás mohou vždy spolehnout a děláme pro ně maximum! Proto se i myšlenka, postavit nad pojistný produkt benefitní ecosystém, okamžitě realizovala a dnes náš Premium Club přínáší golfistům úspory vyšších jednotek miliónů za rok".

Zákazník na prvním místě!

Nicméně u golfového pojištění GolfPlan je tomu jinak! Paradoxní je, že i když GolfPlan funguje jako zcela unikátní produkt, který byl navržen speciálně pro golfisty, tak nabízí daleko víc než jen právě to “surové” pojištění, se kterým se u pojišťoven běžně setkáváme. Sjednáním pojištění GolfPlan získáváme nejen krytí 18 pojistných rizik, které nás na golfu mohou potkat, ale také celou řadu výhod a benefitů.

Jaké výhody a benefity máme na mysli? Sjednáním pojištění se nám otevírá velké množství jedinečných benefitů připravených na míru právě a unikátně pouze pro zákazníky GolfPlanu. Vstup do sekce Premium Club nám nabídne nepřeberné množství nabídek golfových resortů z celé České republiky i Slovenska.

Abychom možná lépe pochopili souvislosti všech těchto benefitů, není na škodu trošku počítání a jednoduché matematiky. I jen základním pojištěním, které obsahuje pojištění golfisty a golfových holí, nás na rok vychází například na 2.500,- (orientačně), můžeme při svých cestách a honbě po golfových “trofejích" ušetřit několik tisíc. A nikdo z nás celý život nehraje jedno golfové hřiště, že?

Premium Club GolfPlan

Ptáte se jak můžete ušetřit tisíce? Jednoduše! Pokud jako zákazník GolfPlan, budeme mít v rámci jednoho golfového hřiště například jedno fíčko zdarma a na jiném golfovém hřišti například v ceně fíčka buggynu, tak pokud dobře počítáme, tak právě tolik jsme třeba zaplatili za pojištění a vlastně jsme na nule… No a ještě navíc, po celý rok pojištěni před nějakým “golfovým průšvihem”.

No a to byl pouze jeden příklad…. a co třeba krásný víkend s rodinou Stay&Play v Českém Krumlově, Čertovo Břemeni nebo na Kácově, kde si zahrajeme golf s ubytováním a jídlem za neobvyklé ceny, než jsou běžně od resortů komunikovány? Tím pádem můžeme jet kouknout ještě někam jinam, protože nám zůstávají finanční prostředky, které jsme díky pojištění u GolfPlanu ušetřili…. Pojištění GolfPlan není jednoduše jen “surové” pojištění, je to komplexní produkt, který přináší výhody pro golfisty a jejich známé ve všech směrech!

A že celá myšlenka funguje, si již ověřilo tisíce spokojených golfistů po celé České republice. Pokud chcete prozkoumat aktuální benefity v našem Premium Club, stačí kliknout zde...

Autor článku

Bc. Petra Zhánělová
Bc. Petra Zhánělová
Copywriter

Vydáno: 23/01/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 258

Spočítat pojištění