Stay & Play golfové balíčky + další benefity do Panorama Kácov pro pojištěnce GolfPlan

V rámci spolupráce s golfovým resortem Panorama Golf Resort Kácov jsme pro všechny zákazníky, kteří mají naše pojištění, připravili skvělé nové benefity. Prvním benefitem jsou Stay&Play golfové balíčky přizpůsobené na míru pro GolfPlan. Jedná se o 8 golfových balíčků pro jednu či dvě osoby na 1 nebo 2 noci. Všechny balíčky obsahují neomezený golf každý den. Znamená to tedy, že pokud jedete na 2 noci, tak můžete hrát golf v den příjezdu, druhý den i v den odjezdu.

Všechny golfové balíčky Stay&Play, které máme uvedeny v Premium Club, jsou opět za speciální cenu a s parametry, za kterých je jednoduše nikde nekoupíte, ani nenaleznete. Konkrétně u těchto balíčků tak můžete ušetřit jednotky tisíc korun pokaždé, dle toho, kolikrát je v průběhu roku využijete.

Neomezený golf za cenu 1 green fee na 18 jamek

Druhý benefit je naprosto unikátní, jak už je u nás zvykem! Jedná se o neomezený golf… Znamená to tedy, že za cenu jednoho green fee na 18 jamek můžete hrát golf celý den! Záleží pouze na vás, kolik jamek ujdete… ,zdali 27, 36 nebo 48. Jednoduše si rezervujte skrze recepci svůj tee time a prokažte se kartičkou našeho pojištěnce. Následně můžete tento benefit využívat. Skvělá na tom je také skutečnost, že opět „jak je u nás zvykem“ nemáte žádný časový limit na počet využití tohoto skvělého benefitu. Můžete tak chodit hrát golf každý den, ať je pondělí, neděle či svátek! Sami si v hlavě spočítejte, kolik můžete za celou sezónu ušetřit jen proto, že jste náš pojištěnec a čerpáte benefity našeho Premium Club.

Fíčko na 18 jamek pro BIRDIE pojištěnce

Třetím benefitem je Green Fee zdarma na 18 jamek! Ano, čtete správně… pokud si zakoupíte pojištění BIRDIE (kombinace Člověk + Hole za cenu 3.900.- Kč na rok), můžete tento benefit využít, avšak pozor.... pouze 1x za rok. Nicméně jak jistě dobře umíte počítat, již zakoupením tohoto pojištění jste nejen vy a vaše vybavení chráněni, ale s ohledem na cenu 1950.- Kč tohoto fíčka, budete tak mít naše pojištění reciprocitně o toto green fee levnější. To ale raději nepíšeme o úspoře na benefitu prvním, druhém a dalších úsporách na benefitech, které jsou součástí Premium Club. Víme, že cenu, kterou golfisté hradí za pojištění, si následně vyberou v benefitech často i 3x - 4x. Nicméně proto Premium Club vznikl a je k tomu určen, takže hurá do toho!

Wellness na celý den za cenu 600.- Kč

Čvrtým a posledním benefitem je sleva na nově otevřený wellness v Golf Resortu Panorama Kácov. Můžete tak ušetřit pokaždé 350.- Kč za každou návštěvu na celý den. Běžná cena vstupu stojí 950.- Kč a jako naši pojištěnci ji máte za 600.- Kč. Můžete si tak užívat krásný velký vnitřní bazén, whirlpool, finskou sanu, parní lázeň, Kneippův chodník nebo thajské masáže Tawan. Myslíme, že je to příjemné zase něco málo ušetřit a užít si tak fantastický relax ve Wellnessu.

Golfový balíček na 1 noc / 2 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu v golfovém resortu Panorama Kácov (tj. neomezený golf v den příjezdu i v den odjezdu). Jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se snídaní v restauraci resortu, neomezené míče na driving, welcome drink, volný vstup na cvičné plochy, vstup do whirlpool na hotelové terase a buggy samozřejmě v ceně. V den check-outu možnost využití šatny a sprchy v resortu.

V termínech pondělí - čtvrtek za cenu pro 1 osobu 4.250.- Kč a pro 2 osoby 6.800.- Kč.

V termínech pátek - neděle + svátky za cenu pro 1 osobu 4.500.- Kč a pro 2 osoby za cenu 7.300.- Kč

Golfový balíček na 2 noci / 3 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu v golfovém resortu Panorama Kácov (tj. neomezený golf v den příjezdu, v druhém dni i v den odjezdu). Jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se snídaní v restauraci resortu, neomezené míče na driving, welcome drink, volný vstup na cvičné plochy, vstup do whirlpool na hotelové terase i wellnessu a buggy samozřejmě v ceně. V den check-outu možnost využití šatny a sprchy v resortu.

V termínech pondělí - čtvrtek za cenu pro 1 osobu 8.500.- Kč a pro 2 osoby 13.600.- Kč.

V termínech pátek - neděle + svátky za cenu pro 1 osobu 9.000.- Kč a pro 2 osoby 14.600,- Kč

Jak golfové balíčky a benefity na Panorama Kácov čerpat?

Jednoduše! Pokud jste náš pojištěnec s aktivním pojištěním, vše naleznete po přihlášení do vašeho účtu v Klientské sekci pod záložkou Premium Club, kde si vyberete příslušnou kartu benefitu. Pokud však nejste náš zákazník a nemáte naše pojištění, je nám velice líto, ale bez aktivního pojištění vám bohužel balíček za výše uvedených parametrů a cen nebude golfovým hřištěm Golf Resort Panorama Kácov postkytnut. Pokud si i přesto nejste jisti, jak uplatnit golfové balíčky či jiné benefity, kdykoliv můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na čísle: +420 224 235 210 nebo nám napsat email na golfplan@golfplan.cz

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 27/01/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 186

Spočítat pojištění