Stay & Play golfové balíčky na Čertovo Břemeno navržené pro GolfPlan pojištěnce

V rámci spolupráce s golfovým klubem Čertovo Břemeno jsme pro vás připravili nové golfové balíčky do benefitního programu Premium Club. V praxi to znamená, že tyto golfové balíčky mohou využívat pouze pojištěnci GolfPlan a za uvedené ceny a s uvedenými parametry není možné golfový balíček nikde jinde zakoupit.

Golfový balíček na 1 noc / 2 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu na golfovém hřišti Čertovo Břemeno (tj. neomezený golf v den příjezdu i v den odjezdu). Dvoulůžkový pokoj se snídaní v klubové restauraci, neomezené míče na drivingu, možnost zapůjčení buggy se slevou 25% a rybaření. V den check-outu možnost využití šatny a sprchy v klubovně.

V termínech pondělí - čtvrtek za cenu pro 1 osobu 1.990.- Kč a pro 2 osoby 3.500.- Kč.

V termínech pátek - neděle + svátky za cenu pro 1 osobu 2.500.- Kč a pro 2 osoby za cenu 3.900.- Kč. 

Golfový balíček na 2 noci / 3 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu na golfovém hřišti Čertovo Břemeno (tj. neomezený golf všechny 3 dny). Dvoulůžkový pokoj se snídaní v klubové restauraci, neomezené míče na drivingu, možnost zapůjčení buggy se slevou 50% a rybaření. V den check-outu možnost využití šatny a sprchy v klubovně.

V termínech pondělí - čtvrtek za cenu pro 1 osobu 2.990.- Kč a pro 2 osoby 5.500.- Kč.

V termínech pátek - neděle + svátky za cenu pro 1 osobu 3.900.- Kč a pro 2 osoby za cenu 7.500.- Kč. 

Jak golfové balíčky na Čertovo Břemeni čerpat?

Jednoduše! Pokud jste náš pojištěnec s aktivním pojištěním, vše naleznete po přihlášení do vašeho účtu v Klientské sekci pod záložkou Premium Club, kde si vyberete příslušnou kartu benefitu. Pokud však nejste náš zákazník a nemáte naše pojištění, je nám velice líto, ale bez aktivního pojištění vám bohužel balíček za výše uvedených parametrů a cen, nebude golfovým hřištěm Čertovo Břemeno postkytnut. Pokud si i přesto nejste jisti, jak uplatnit golfové balíčky, kdykoliv můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na čísle: +420 224 235 210 nebo nám napsat email na golfplan@golfplan.cz
 

Autor článku

Bc. Petra Zhánělová
Bc. Petra Zhánělová
Copywriter

Vydáno: 19/01/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 178

Spočítat pojištění