Panorama Golf Resort Kácov

Golf Resort Panorama Kácov je moderní golfový resort na kterém naleznete tři 9-ti jamkové hřiště. Celkově tak nabízí moderní golfový resort nabízí hru na 27 jamek. Golfové hřiště na Kácově bylo navrženo týmem Golfer Course Creators. Součástí krásného moderního golfového resortu na Kácově je luxusní hotel, PRO Shop, multifunkční hřiště, wellness, hřiště na volleyball, moderní tréninkové plochy s Driving Range či restaruace s nabídkou kvalitního menu.

Golfové hřiště Panorama Kácov se nachází v dojezdové vzdálenosti 35 minut z hlavního města Prahy. V Panorama Golf Resortu není o zážitky nikdy nouze! Resort pořádá, mimo jiné, sérii otevřených golfových turnajů Panorama Golf Tour, tréninky nebo prázdninové kempy pro děti. Sezóna vrcholí vždy otevřeným mistrovstvím Panorama Golf Clubu.

Proč navštívit právě Panorama Golf Resort na Kácově?

Odpověď je velmi jednoduchá! Jedná se o velmi moderní golfový resort, ve kterém si každý návštěvník přijde na své. Nabídka služeb golfového resortu Kácov je dostatečně široká a nabízí tak neomezené vyžití nejen pro golfisty.

Golfisté mohou využít tři devítky s názvy: Forest, Meadows a River

Forest - jak již název této devítky vypovídá, stromy jsou neodmyslitelnou součástí této devítky. Golfista, který nebude přemýšlet, jak odpálit, může mít malinko problém. Vzrostlé stromy jsou totiž nádhernou dominantou této devítky a tak to už vyžaduje malinko soustředění a dobrou strategii hry. Nádherný výhled po okolí Posázaví je opravdovým zážitkem.

River -  je druhou devítkou, která je ze tří hřišť, které nabízí hru v Golf resortu Kácov. Tato devítka je nejkratší a nejrovinatější. Podél řeky Sázavy nabízí množství vodních překážek. Díky nejkratší vzdálenosti je možné na dvou pětiparových jamkách dosáhnout po dobrém odpalu green už na druhou ránu, což je pro golfistu dostatečná výzva to zkusit.

Meadows - třetí a poslední devítkou Golf resortu Kácov je Meadows. V porovnání s předešlými dvěmi devítkami je nejdelší a je umístěna na loukách na řekou Sázavou. I tato jamks, stejně jako její dvě kolegyně, nabízí nádherné výhledy. Díky statusu nejdelší devítky si zde přijdou na své milovníci dlouhých odpalů driverem.

Ubytování v Panorama Golf Resortu Kácov

Golf Resort Kácov nabízí mimo hru také ubytování přímo v golfovém resortu. Ubytovat se zde můžete v luxusních pokojích přímo v klubovně. Nebo v bungalovech nacházejících se hned vedle klubovny. Ať již si vyberete kterékoliv z ubytování, nabídne se vám možnost překrásných výhledu doplněných luxusním designem navrženým Ing. Arch. Mojmírem Ranným.

Klubovna Golf Resortu Kácov nabízí 10 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány se čtyřmi lůžky. Ze všech pokojů máte možnost vidět krásné výhledy na golfové hřiště a okolí Sázavy. V rámci odpočinku oceníte příjemné prostředí s možností přátelského a rodinného posezení, které Golf Resort Kácov nabízí.

Ubytování v bungalovech, které jsou v blízkosti klubovny je ve 12 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech. Zde si můžete v luxusním prostředí užít odpočinek dle vašich představ. Krásné výhledy do okolí společně s útulným prostředím budou pro vás a vaši hru určitě kladným přínosem v rámci odpočinku a relaxace.

Golfové hřiště na Kácově nabízí kromě golfu i mnoho nevšedních zážitků

Možnosti Golf Resortu Kácov jsou velice pestré. Nenabízí se zde pouze tři golfové devítky, ale vzhledem k rozlehlosti resortu i spoustu jiných vyžití.

Tenis - dva tenisové kurty s umělým povrchem vám umožňují kvalitní zážitek z této hry. Kurty jsou vhodné jak pro rekreační, tak i výkonnostní hráče. Můžete zde uspořádat i menší tenisové turnaje se svými přáteli.

Beach volejbal - stejně jako na tenisových kurtech nabízí beach volejbal v Golf Resortu Kácov, možnosti konání menších turnajů, nebo kempů. Dva profesionální kurty beach volejbalu splňují všechny požadavky nejnáročnějších hráčů.

Multifunkční hřiště - Golf Resort Kácov nenabízí pouze specializované hřiště, ale také hřiště s umělým povrchem vhodné pro celou řadu jiných sportovních aktivit, jako je kopaná, házená, volejbal, basketbal nebo třeba nohejbal.

Vodní sporty - jelikož v blízkosti resortu protéká řeka Sázava, můžete ji využít i k vodním sportům, jako je třeba paddleboard, kajak či kanoi. Vše nabízené máte možnost si zajistit prostřednictvím týmu golfového resortu, který vám ochotně zprostředkuje zapůjčení.

Cykloturistika v Posázaví - cykloturistika pro začátečníky i vrcholové cyklisty, zde nabízí velké možnosti. Okolí golfového hřiště je stvořené pro milovníky přírody a užijí si zde jak rekreační cyklisté, tak i milovníci silničních a horských kol.

Jedním slovem Golf Resort Kácov je nádherným prostředím, kde si můžete užít golf a spousty jiných sportovních aktivit na jednom místě. Příroda a výhledy, společně s relaxací a pohodlím nabízeným zázemím Golf Resortu Kácov je pro vás tím pravým aktivním odpočinkem.

Autor článku

Petr Venclík
Petr Venclík
Chief Executive Officer

Vydáno: 23/06/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 429

Spočítat pojištění