Stay & Play golfové balíčky do Českého Krumlova navržené pro GolfPlan pojištěnce

V rámci spolupráce s golfovým klubem Český Krumlov jsme pro vás připravili nové golfové balíčky do benefitního programu Premium Club. Tyto golfové balíčky jsou tvořeny na míru pouze pro pojištěnce GolfPlan. V praxi to znamená, že tyto golfové balíčky mohou využívat pouze pojištěnci GolfPlan a za uvedené ceny a s uvedenými parametry není možné balíček jinde zakoupit.

Golfový balíček na 1 noc / 2 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu na golfovém hřišti Český Krumlov. (tj. v den příjezdu i v den odjezdu) + 1x žeton na každý den driving 40 míčků na osobu. Ubytování - Svachovka Resort Hotel & Wellness - 1x ubytování (pokoj Comfort nebo Superior), 1x snídaně formou bufetu, 2x 60 min. wellness/osoba, parkování, místní poplatky. Cena 1 osoba -  při ubytování 1 lůžkovém pokoji - 3.800.- Kč. Cena 2 osoby - při ubytování ve 2 lůžkovém pokoji a oba hosté hrají golf - 6.300.- Kč

Golfový balíček na 2 noci / 3 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu na golfovém hřišti Český Krumlov. (tj. v den příjezdu i v den odjezdu) + 1x denně buggy na 18 jamek. Ubytování - Svachovka Resort Hotel & Wellness - 2x ubytování (pokoj Comfort nebo Superior), 2x snídaně formou bufetu, 2x 60 min. wellness/osoba, parkování, místní poplatky, komentovaná prohlídka destilérky Svach spojená s ochutnávkou destilátů a likérů. Cena 1 osoba -  při ubytování 1 lůžkovém pokoji - 6.900.- Kč. Cena 2 osoby - při ubytování ve 2 lůžkovém pokoji a oba hosté hrají golf - 8.100.- Kč

Doplňující informace

Zahrnuté služby Svachovka resort jsou uvedené na celý pobyt nikoliv den. Ostatní služby se hradí dle ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb - např. domácí mazlíček na pokoji, vyšší kategorie ubytování - doplatek, zapůjčení golfového vybavení atd. Balíček platí po celou sezónu 2022 a 2023 včetně víkendů, svátků. V případě ubytování doprovodu-nehráče bude cena za celý balíček stanovená individuálně - kontaktujte prosím recepci: recepce@golfck.cz. Pokud není uvedeno jinak, jsou jednotlivé služby v balíčku uvedené na balíček, nikoliv osobu - např. e-cart. Rezervace balíčků prosím zasílejte vždy na recepce@golfck.cz s uvedením předpokládaného termínu pobytu a počet hráčů golfu na pokoji a zaslanou kartičkou aktivního pojištěnce/pojištěnců od GolfPlan. Po potvrzení ubytování vám bude zaslán konfirmační dopis a zajištěna po dohodě s vámi rezervace vaší hry. Prosíme nikdy nerezervujte skrze Tee Time!
 

Na co nezapomenout než vyrazíte na golf do Českého Krumlova?

Jako obvykle připomínáme, nazapomeňte si zkontrolovat, zdali máte platné pojištění vašeho golfového vybavení, vás i vašeho golfového vozíku. Bez aktivního pojištění vám bohužel balíček za výše uvedených parametrů i cen nebude postkytnut.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 06/01/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 176

Spočítat pojištění