Spolupráce GolfPlan a TeeTime SE

GolfPlan v úzké spolupráci s TeeTime SE, provozující webové stránky TeeTime.cz a mobilní aplikaci, společně spouští dlouho očekávaný zcela nový projekt „Denní, týdenní i roční pojištění Green Fee“. Nový projekt tak navazuje na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci obou subjektů, reaguje a vychází vstříc novým požadavkům golfistů.

Denní, týdenní i roční golfové pojištění GolfPlan od května/června 2021 mohou zákazníci zakoupit společně s rezervací Green Fee, a to buď přímo přes webové stránky www.teetime.cz nebo přes mobilní aplikaci TeeTime, která je ke stažení jak pro systém iOS, tak pro Google Android zařízení. 

TeeTime tímto rozšiřuje produktovou nabídku i servis svým klientům a zajišťuje jim tak komplexní potřeby a ochranu ještě před samotnou hrou na golfovém hřišti nebo na cvičných plochách. Poskytovat zákazníkům maximální péči je jak pro GolfPlan, tak pro TeeTime společným cílem i dlouhodobou vizí s nejvyšší prioritou.
 

Pojištění Green Fee

S denním, týdenním, ročním pojištěním GolfPlan je každý golfista pojištěn pro případ, pokud během hraní golfu někoho zraní nebo způsobí škodu na cizím majetku. Limit pojištění je 60 milionů Kč a spoluúčast 0 Kč. 

Promotéři golfových turnajů mají navíc možnost pojištění všech účastníků turnaje pojistit i zahrání Hole in One a mít tak své turnaje plně pod kontrolou pro každý případ.

GolfPlan stále nabízí komplexní celoroční, dvouleté i tříleté pojištění golfistů, které zahrnuje nejen pojištění golfisty, ale i golfové výbavy proti krádeži a poškození. S tímto pojištěním je navíc zdarma spojen Premium Club pro čerpání benefitů v podobě volných green fee, slev, VIP slev a dalších výhod.

Nyní je na každém z Vás, jak odpovědný golfista vůči svému okolí jste a jaký druh pojistky si zvolíte. My všichni však doporučujeme, na hřišti bez pojištění GolfPlan ani ránu!

Těšíme se na další rozvolňování covidových opatření, turnaje a přejme bezstarostný golf.

Váš GolfPlan ve spolupráci s TeeTime

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 14/05/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 69

Spočítat pojištění