TeeTime SE

TeeTime SE je společnost, která provozuje a zabývá se vývojem informačních a rezervačních systémů v oblasti golfu. Vznik společnosti TeeTime SE sahá až do roku 2003, kdy firma nasadila první online systémy pro rezervaci hracích časů na golfová hřiště v ČR a na Slovensku. TeeTime SE založil Dr. Jan Loužecký a hlavním investorem i akcionářem je Petr Šikoš, který také spoluvlastní golfové hřiště Dýšiná Greensgate v Plzeňském kraji.

Rezervační platformu TeeTime si mohou golfisté od roku 2013 téže stáhnout do mobilního telefonu. Mobilní aplikace TeeTime se nabízí pro systémy iOS a Google Android.

Snadná rezervace golfových hřišť na TeeTime

Na TeeTime golfisté naleznou rozsáhlou paletu služeb. Mezi hlavní atributy a přednosti TeeTime patří jednoznačně možnost rezervace Tee (hracího času) na většině golfových hřišť v České republice a na Slovensku. Součástí platformy je i TeeTime Plus, na kterém golfisté mohou nalézt přehledné nabídky golfových hřišť nebo partnerů firmy. 

Rezervace golfových turnajů na TeeTime

Pokud se rozhodnete navštívit jakýkoliv z golfových turnajů, stačí se jednoduše na webu www.teetime.cz přihlásit do vašeho profilu. Následně můžete v jednoduchém a přehledném filtru prozkoumat všechny golfové turnaje, které se pořádají nebo zjistit výsledky již vámi odehraných turnajů.

Nová aplikace, redesign i funkce na TeeTime v roce 2021

Pro rok 2021 a na novou golfovou sezónu společnost připravuje celou řadu novinek.

Hlavní novinkou bude redesign a nové funkce na webu: Rychlá a jednodušší rezervace, inteligentní vyhledávač hřišť, přehledný profil hráče, prodej dalších produktů hřišť, speciální nabídky pro hráče a nový věrnostní program. Ani mobilní aplikace nebude ztrácet dech a proto prošla celou řadu inovací: Vyhledání nejbližších hřišť podle gps, kompletně nový design, uživatelsky přívětivější prostředí UX, nové a rozšířené metody plateb a výpočet HCP podle nové normy.

Další novinku, kterou TeeTime představí, patří jednoznačně Komunitní golf. Komunitní golf by měl obsahovat následující funkce: Vytvoření komunity z vašich přátel, pozvání na přátelskou rundu, vypisování různých formátu her, komunikace s přáteli, vyhodnocení soutěží, sdílení dosažených úspěchů.

A na závěr TeeTime představí svou virtuální měnu TeeCoin. Jak popisuje společnost na svých sociálních sítích " Představujeme benefity, které budete moci získat při nákupu přes TeeTime. „TeeCoin“ = TeeTime virtuální měna, kterou naleznete na své osobní stránce. 100 Kč = 1 TeeCoin (za zakoupené fee přes TeeTime). TeeCoiny budou započítány k vašemu účtu na osobní stránce.  Za TeeCoiny může hráč nakoupit na e-shopu TeeTime nejen golfové vybavení, produkty hřišť, ale také zboží, služby našich dalších obchodních partnerů."

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 16/02/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 93

Spočítat pojištění