Nejlepší oblečení podle vzhledu pro vaši hru - Outfit na golf jaro/léto 2021

Dnešní golfové oblečení vám usnadní sebejistý a pohodlný švih na golfovém hřišti a v závislosti na vašem stylu vám pomůže cítit se co nejlépe. S ohledem na to jsme pro našeho průvodce outfitem pro jaro/léto 2021 určili devět různých golfových stylů, o kterých víme, že existují: atletický a sportovní, jednoduchý a rafinovaný, vznešený ležérní a další. Naše návrhy stylů jsme rozdělili do kategorií pro jednotlivé typy golfistů a oblíbené styly také podle kategorií produktů (košile, kalhoty, tašky atd.). Pokud jste spíše tradiční, ležérní nebo spadáte někam mezi, objevíte položku - nebo možná celý outfit, který je pro vás jako stvořený.

Klubový šampion

Jste seriózní golfista, který dává přednost čistým barvám, klasickým liniím, botám s podrážkami a oblečení, které vypadá svěže i kolo po kole. Vaše nejlepší volba: obklopující jemné odstíny s křupavou bílou. Začněte tímto nadčasovým vzhledem připraveným na šampionát.

Ležérní styl

Pokud se vám zvedá žaludek při pomyšlení, že byste si měli zastrčit polokošili nebo nosit tradiční hroty, zachovejte chladnou hlavu a hrajte dál. Tento outfit se vymyká konvencím, aniž by naštval někoho z modré krve ve vaší čtveřici. Spojení pevných základů s jedním stylovým kouskem (jako je tento knoflíkový overal Devereux Oasis) chytře splní svůj účel.

Výrazný outfit

Víte, co se říká - dobře vypadat, dobře se cítit, dobře si hrát. Tento outfit je ideální pro fairwayovou módu, protože je výrazný, aniž by byl příliš okázalý nebo přehnaný. Ďábel se skrývá v detailech - boty se spajky a kšiltovkou, odpovídající pásek, doplněný parádním kšiltem od nadějné značky Eastside Golf.

Styl chodec

Pokud je pro vás hlavním stylovým klíčem pohodlí, postavte svůj outfit na vhodném páru bot, ve kterých se budete cítit co nejlépe po celý den - ať už chodíte v devět jamek nebo v třicetšest. Pro zbytek svého vzhledu se držte zemitých barev a pro dotvoření stylu strategicky použijte světlé barvy.

Atletický a sportovní outfit

Stylové novinky pro dámy: Při sestavování svého vzhledu na hřišti si můžete vypůjčit věci z jiné části svého šatníku než golfové. Pokud se cítíte nejjistěji ve sportovním oblečení, zkombinujte několik těchto každodenních kousků se sportovní obuví určenou pro golf a - presto! - máte poutavý golfový outfit, ve kterém se budete cítit skvěle celé hodiny.

Jednoduché a rafinované

Nenajdete barvu, která by byla klasičtější než námořnická, takže pokud si obecně potrpíte na čistý a vznešený vzhled, zvažte, zda svůj golfový outfit postavit na tomto odstínu modré a doplnit ho bílou. Příklad: Tuto sestavu kousků z kolekce Foray Golf Society. Výsledkem je uhlazený vzhled, díky kterému se budete cítit elegantně a sportovně.

Sportovní a elegantní outfit

Ano, existuje způsob, jak se cítit jako sportovec a zároveň vypadat stylově. Několik tipů, jak to dokázat: 1) vyberte si jeden výrazný sportovní kousek, jako je tato vesta G/FORE; 2) kolem výrazného kousku zkombinujte podobně barevné základy; 3) uzemněte body 1 a 2 párem bílých bot; 4) doplňte svůj outfit poutavými technickými doplňky.

Driving Range styl

Žádný límec, žádné knoflíky - žádný problém! Ve dnech, kdy chcete jen vyrazit na odpaliště nebo si zahrát pár jamek po dlouhém tréninku, zvolte kombinaci trička a šňůrky, díky které se budete cítit uvolněně a pohodlně po celou dobu. Předem se samozřejmě informujte o platných pravidlech oblékání, ale ve většině tréninkových zařízení je tento typ vzhledu více než přijatelný.

Stylové a tradiční

To, že se mimo golfové hřiště přikláníte ke klasickému, rozumnějšímu vzhledu, neznamená, že na něm musíte nosit nudné kousky. Takže, pokračujte v nošení pevných, tlumených barev - neodvážili bychom se vás vyvést z vašeho stylu. Doporučujeme však využít jednu nebo dvě položky z tohoto outfitu. Tento outfit dokazuje, že se můžete zářit a zároveň zůstat věrní svému tradičnímu já.

Autor článku

Bc. Petra Zhánělová
Bc. Petra Zhánělová
Copywriter

Vydáno: 01/06/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 103

Spočítat pojištění