Golf Hluboká nad Vltavou

Golf Hluboká nad Vltavou je místem, které propojuje hru golfu na dokonale upravených golfových hřištích s možností návštěvy jednoho z nejznámějších zámků v České republice a také ubytováním v blízkosti golfového klubu a skvělým jídlem v místní restauraci. Pojďme si přiblížit, proč se vypravit hrát golf do Hluboké nad Vltavou.

Dvě dokonale udržované golfové hřiště na Hluboké

V Golf Club Hluboká nad Vltavou najdete 18 jamkové golfové hřiště par 72 a také 9 ti jamkové veřejné golfové hřiště par 30. Tato hřiště se rozprostírají v historickém zámeckém parku pod známým zámkem Hluboká nad Vltavou na ploše 68 ha. Neustálý redesign těchto hřiště je zárukou toho, že hřiště ocení začátečníci i pokročilí hráči. Těšit se totiž mohou na řadu vodních kanálů, jezírek, bunkerů i biotopů. Golf Club Hluboká nad Vltavou nabízí kurzy golfu pro začátečníky, výhodné golfové balíčky, několik možností členství a také golfové kurzy pro děti a mládež pod vedením zkušených trenérů. 

Možnosti ubytování v blízkosti golfového hřiště Hluboká nad Vltavou

Město Hluboká nad Vltavou, které se nachází v okrese České Budějovice, si bezesporu zaslouží návštěvu. Pokud i vy chcete propojit hru golfu s návštěvou města a památek, nabízí se hned několik možností ubytování. Veškerý komfort slibuje například pětihvězdičkový Wellness Hotel Diamant, čtyřhvězdičkový Hotel Podhrad, čtyřhvězdičkový Hotel Štekl nebo Penzion Masarykova 37. 

Restaurace La Cantina del Golf

Pokud máte rádi španělskou kuchyni, jistě si vás získá nabídka vyhlášené restaurace La Cantina del Golf pod vedením šéfkuchaře Jesuse Comino Ramira, který v oboru působí již více než patnáct let. Těšit se můžete na hlavní jídla, saláty, předkrmy i dezerty připravené z kvalitních a čerstvých surovin. Kromě španělské kuchyně tvoří nabídku restaurace také mezinárodní pokrmy i tradiční česká jídla. Na terase restaurace pravidelně probíhají tematické večírky s živou hudbou a grilováním. Členové golfového klubu mají v restauraci slevu 10 %.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 22/01/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 134

Spočítat pojištění