Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos

Golfové hřiště Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos se nachází v nádherném prostředí přírody v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa. Hned při příjezdu na tento golfový resort Cihelny vás uchvátí nádherné prostředí, které celé toto golfové hřiště obklopuje. Prostředí plné zeleně, stromu, vodních ploch a skal vás uchvátí na první pohled. A aby ne….je to opravdu pěkná příroda.

Golfové hřiště Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos má 18 jamek, par 70 s celkovou plochou 5390 m ze žlutých odpališť. Jde o technicky náročnější hřiště, zde je potřeba více přemýšlet o každém odpalu, díky množství stromu, vodních ploch a celkového reliéfu hřiště, kde se přírodní překážky střídají s uměle vytvořenými. Golfové hřiště Cihelny je však vhodné pro všechny golfisty.

Golfové hřiště v Cihelnách navrhoval Gary Player

Profesionálové stejně jako relaxační hráči, či začátečníci ocení krásy golfového hřiště Cihelny. Hřiště je jedním z více než 300 golfových hřišť, které navrhoval profesionální golfista Gary Player, přezdívaného “Černý rytíř”. Jeho společnost Gary Player Design Company vytvořila v golfovém resortu Cihelny nádherné golfové hřiště “skotského typu”, které vás okouzlí.

Jednou z nejkrásnějších jamek je jamka pátá, pojmenována právě po svém zakladateli Gary Playerovi - Gary’s signature. Odpaliště na tomto 3-paru je na skále a zkušení golfisté říkají, že tuto jamku lze zahrát pouze putterem a po skále “prý” doskáče míček až na green. Na této jamce se často pořádají sázky na hole-in-one a to i na turnajích.
 

Golfová 9 ti jamková akademie Cihelny

Součástí tohoto krásného golfového hřiště Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos je také golfová 9-ti jamková akademie, typu pitch & putt, kde mohou hrát všichni, aniž by museli mít zelenou kartu. Hole je možné si zapůjčit přímo v resortu. Pokud byste neměli s sebou vyhovující oblečení či obuv, je možné vše potřebné  obstarat přímo v pro-shopu, který je součástí klubovny

Stylová restaurace v golfovém resortu Cihelny

Přímo v klubovně golfového resortu Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos se také nachází stylová restaurace, ze které na vás dýchá amtosféra klasického “skotského stylu”, ať už stylovým kostkovaným kobercem, kde převládá tradiční zeleno-červená barva, přes stylové posezení v příjemných křeslech, kde se dobře relaxuje a konče výběrem kvalitní whisky na baru.

Personál restaurace a obsluhy golfového resortu Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos je zde velice milý a profesionální. Restaurace nabízí široký výběr specialit, na kterých si pochutnají i největší gurmáni. Společně s nádherným prostředím, krásnými greeny, moderním ubytováním, luxusním wellness a příjemnou velice ochotnou obsluhou, je návštěva golfového resortu Cihelny, tou správnou volbou!

Driving Range

Driving Range nabízí možnost tréninku rány z rohoží, nebo z klasické trávy. Je zde 12 krytých míst, které můžete využít k tréninku i v horším počasí, kde jste před jeho vlivy lépe chráněni. K dispozici jsou zde cvičné plochy - greeny pro putting a chipping. Driving Range se nachází nedaleko samotné klubovny v klidném prostředí.

Ubytování v hotelu Axxos Cihelny Golf Resort

Golfový resort Cihelny Golf & Wellness Resort Axxos golfistům, a nejen jim, nabízí také moderní luxusní ubytování v 36 pokojích. Pokoje jsou moderně vybaveny. Celkově tvoří s okolím a nádhernou přírodou velice komfortní a luxusní pocit z ubytování právě v tomto resortu, jehož součástí je i moderní luxusní wellness s bazénem,saunami a masážemi.

Velmi příjemným faktem bezesporu je, že umožňují i ubytování se čtyřnohými mazlíčky a jsou k nim velice vstřícní, což určitě ocení milovníci pejsků.  Je to nádherný golfový resort opravdu pro celou vaši rodinu, ať již jste zkušení golfisté, či chcete začít a nemáte ještě zelenou kartu. Užijete si zde nádherný relax a pohodu nedaleko Karlových Varů.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 13/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 364

Spočítat pojištění