Golf Resort Jezera Ostrožská Nová Ves

Jak už název golfového hřiště Golf Resort Jezera, které se nachází v Ostrožské Nové Vsi, napovídá, hřiště charakterizuje řada vodních překážek. Hřiště se rozkládá na rovině a pyšní se nádhernou vyhlídkou na nedaleký hrad Buchlov. V resortu probíhá golfová výuka a nachází se zde i restaurace a hotel. 

Devítijamkové golfové hřiště Jezera, jež je situováno zhruba 8 kilometrů od okresního města Uherské Hradiště, bylo založeno v roce 2006. Celková délka golfového hřiště Jezera z bílých odpališť dosahuje téměř 6000 metrů. V areálu se nachází cvičné plochy, driving rande s 15 odpališti, putting a chipping green a také cvičný bunker. Devítijamkové hřiště není veřejné, hra je dovolena minimálně s jedním hráčem, který má HCP ve flajtu. Za vznikem hřiště s parem 72 stojí architekt Jiří Metela, který si s greeny opravdu vyhrál, žádný z nich totiž není stejný a najdete zde jak greeny jednoúrovňové, tak i ty dvouúrovňové a trojúrovňové, každý má samozřejmě svůj specifický tvar.

Nejhezčí jamky na golfu Jezera?

Procházka po této devítce bude hezkým zážitkem pro každého golfistu. Odpaliště deváté jamky z „mola“ bude zajímavým vyvrcholením zdolávání závěrečného pětiparu s grýnem mezi rybníky, což bude opět výzvou zejména pro dlouhé hráče. Hrát třípar ze vzdálenosti od 80 do 120 metrů se zdá na jamce číslo 8 lehkou záležitostí, ale když uvážíme, že se jedná o téměř ostrovní grýn, pak tato jamka nabývá na zajímavosti. Zasažení grýnu s rozměry 25 metrů na délku a 39 metrů na šířku asi nebude velký problém, ale uvažte, že Vás může čekat třeba 40-ti metrový pat.

Na jídlo do restaurace Golf Resort Jezera

Dobrou zprávou je, že pokud budete mít hlad, nemusíte chodit daleko. Součástí resortu je totiž i restaurace, která je otevřená nejen pro golfisty, ale i pro širokou veřejnost. Restaurace nabízí snídaně, denní menu, stálý jídelní lístek a pravidelné víkendové a sezónní nabídky. Vnitřní prostor restaurace disponuje 50 místy, venkovní terasa dalšími 50 místy a salonek restaurace 35 až 40 místy. V salonku je možné uspořádat různé akce a oslavy. Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni a je otevřena pro širokou veřejnost. Všechny pokrmy připravujeme z čerstvých surovin a doplňuje je nabídka vín ze Zámeckého vinařství Bzenec.

Ubytování v hotelu Jezera

V případě, že budete chtít v Karviné strávit více dní, můžete se ubytovat v hotelu Jezera. Hotel má k dispozici šest pokojů včetně dvou apartmánů. Každý pokoj nabízí LCD televizi, minibar a samozřejmostí je také internetové připojení. Prostory hotelu jsou řešeny tak, aby Vám nabídly odpočinek v příjemném prostředí. V salonku můžete využít moderní prezenční techniku, projektor, promítací plátno. Jeho kapacita je 50 míst. V hotelu Jezera můžete odpočívat sami či relaxovat s přáteli, bavit se i sportovat, uspořádat svatbu, oslavu narozenin, firemní akci, teambuilding, konferenci nebo si užít svůj pobyt, či romantický den

Na co nezapomenout než vyrazíte na golf?

Pokud se chystáte vyrazit za golfem přímo do Golf Resortu Jezera nebo na jiné golfové hřiště v ČR, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci pro příslušnou sezónu golfu.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 28/06/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 117

Spočítat pojištění