Golf Club Malevil

Golf Club Malevil je vyhledávaným cílem golfistů díky dokonale upravenému 18 ti jamkovému golfovému hřišti obklopenému hvozdy i lužickými kopci. Areál nabízí vše, o čem hráčům golfu sní, kromě golfového hřiště se tak můžete těšit i na možnost komfortního ubytování přímo v areálu nebo jeho blízkosti a také skvělé jídlo v některé z restaurací

Golfové hřiště Malevil bylo otevřeno v roce 2001, v té době jako 9ti jamkové, 18 ti jamkové hřiště bylo otevřeno o tři roky později, tedy v roce 2004. Hřiště par 72 je zasazené do nádherné přírody Lužických hor. Díky kopcovité krajině toto hřiště potěší i ty nejnáročnější hráče.

K tréninku je určený driving range s krytým odpalištěm a možností odpalování z trávy, putting & chipping green a malá akademie o dvou jamkách. Golf Club Malevil nabízí kompletní zázemí pro golfisty, ať už v podobě golfové recepce s plně vybaveným golfovým obchodem nebo půjčovny holí a úschovny golfových bagů.

Možnosti ubytování na Malevilu

Pokud se rozhodnete zůstat na noc nebo více nocí, můžete se ubytovat přímo v hotelu v areálu Malevilu nebo v přilehlých komfortních srubech, dvou penzionech či čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které se nacházejí v blízkosti areálu. Možnosti ubytování jsou tak opravdu pestré.

Něco dobrého na zub v restauraci Malevil

Při hře golfu často hráčům vyhládne. Jistě vás proto potěší, že se v areálu resortu Malevil nachází hlavní restaurace s kapacitou 58 míst ve vnitřních prostorech a dalšími 110 místy na venkovní terase. V jídelním lístku najdete lahodné pokrmy, polévky, saláty, hlavní chody, dětská jídla a dezerty. V roce 2015 byla hlavní restaurace rozšířená o salon La Provence, jehož součástí je krb, venkovní gril a rautová místnost. 

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 07/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 705

Spočítat pojištění