Kamenný golfový obchod a eshop GolfArts

Nevíte kde si pořídit kompletní golfovou výbavu? Odpovědí je největší český kamenný golfový obchod a eshop GolfArts s prodejní plochou přes 1270 m2 a téměř stejně velkými skladovými prostory. Tento golfový obchod GolfArts, se nachází v Praze 7 a má také svůj eshop golfarts.cz, který nabízí hole, bagy, míče, obuv, oblečení i doplňky pro golfisty. Co vše v tomto golfovém obchodě najdete?
 

 

O golfovém obchodu a eshopu Golf Arts

Příběh golfového obchodu GolfArts se začal psát již v roce 2006, kdy jej otevřeli manželé Čížkovi, kteří naprosto propadli golfu. Důkazem je ostatně skutečnost, že golf začala hrát celá rodina, tedy nejen manželé Čížkovi, ale také jejich děti, které dosahují skvělých výsledků. Kromě největšího golfového obchodu GolfArts rodina představila také golfový klub Golf Club Golf Arts. Více o klubu najdete zde.. 

Oblíbené golfové značky na jednom místě, to je Golf Arts

Ať už preferujete golfové zboží světoznámých značek PING, Titliest, Callaway, Cobra, Mizuno, TaylorMade nebo PowaKaddy, jste v golfovém shopu Golf Arts na správném místě. Kromě velkého množství značek je samozřejmostí velmi široká nabídka zboží, z níž si vybere každý golfista. V obchodě jednoduše nakoupíte golfové zboží na jednom místě doslova od A do Z.

Proč je golfový shop Golf Arts tak oblíbený?

Golfový shop Golf Arts se těší velké oblibě zejména proto, že nabízí nepřeberné množství zboží, více než 50 000 kusů zboží má obchod skladem a láká také na věrnostní program a kamennou prodejnu, kde si zboží můžete prohlédnout sedm dní v týdnu. V neposlední řadě jistě oceníte, že vám odborníci rádi pomohou s výběrem toho správného vybavení.
 

 

Skvělé nabídky a výhodné akce na Golf Arts

Golfový kamenný obchod a eshop Golf Arts je také oblíbený pro své pravidelné akce, ať už se jedná například o značkovač na míče při nákupu tuctu míčů Titleist zdarma nebo třeba chladící ručník zdarma při nákupu nad 1500 Kč. Nabídku tohoto obchodu, který můžete sledovat také na Facebooku a Instagramu, se jednoduše vyplatí.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 31/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 144

Spočítat pojištění