Golf Resort Kunětická hora

Golf Resort Kunětická hora se pyšní jedním z nejdelších golfových hřišť v České republice. Celkem si 18 jamek doprovází členité písečné bunkery, zvlněné fairwaye a víceúrovňové greeny. Dnes už velmi dobře známým soupeřem všech golfistů je především místní vítr, který nelítostně komplikuje hru golfistům po celý rok.

Golfová akademie pro mládež na Kuňce

Láska ke sportu se musí pěstovat už odmalička. Proto nabízí Golf Resort Kunětická hora lekce i pro ty nejmenší ve věku do 6 let. V rámci programu SNAG (Start New at Golf) se naučí potřebné základy takovým způsobem, aby to jednoduše pochopili. Děti trénují se speciálním vybavením, které jim hru ulehčí, aby pro mě byla zábavná.

Golfová akademie pro mládež využívá při trénování vytříbenou techniku, která věnuje nejenom zdokonalení švihu, ale také celé fyzické zdatnosti a zdraví dětí. Jelikož se člověk s věkem se postupně vyvíjí, zaměřují se trenéři u každé věkové kategorie na něco jiného. Zatímco děti v předškolním věku se naučí fyzickým základům, postupem času se tréninky začnou věnovat správnému švihu, kde děti zužitkují nabyté dovednosti z dřívějška.

Ubytování v hotelu Golf Resort Kunětická hora

Pokud jste přijeli na více dní, ubytovat se můžete v samotném golfovém resortu na Kunětické hoře. Zdejší hotel má 57 pokojů, a proto není nouze o nedostatek míst. To stejné platí pro parkování zdarma pro návštěvníky. Pokoje nabízí standardní vybavení jako je klimatizace nebo wifi. Návštěvníci mají také v ceně snídani zdarma ve formě bufetu.

Po náročném dni určitě přijde vhod kvalitní relax. Ten si můžete dopřát v saunovém centru Cedrus Spa, které se nachází v hotelu Golf Resortu Kunětická hora. A nabízí toho opravdu mnoho. Můžete si vybrat z několika druhů saun. Svůj pobyt v centru můžete zakončit v baru s odpočívárnou nebo v relaxační zóně.

Co dělat v okolí Golfu na Kunětické hory

Až vás omrzí golf, můžete se vydat na Hrad Kunětická hora. Středověký hrad stojí na hoře, která vznikla v třetihorách a osídlena byla už v pravěku. Později posloužila jako skvělé místo pro nezdolatelné útočiště. Hrad si můžete prohlédnout kompletně od sklepení až po věž.

Pokud ve vás hrad probudil vášeň pro historii, můžete pokračovat do pardubického zámku. Tam si prohlédnete původní opevnění s rondely i krásné sály z ranné renesance s nástěnnými malbami. Okolí Golf Resrtu Kunětická hora také nabízí řadu turistických stezek a cyklistických tras.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 20/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 211

Spočítat pojištění