Golf Resort Darovanský dvůr

Kousek od Plzně, v zákrutí řeky Berounky, se rozpíná golfový resort Darovanský dvůr. Golfistům nabízí 27 jamkové golfové hřiště navržené skotským architektem Chrisem Johnsonem. Golfové hřiště Golf Resort Darovanský dvůr nabízí různé kombinaci tří devítek pojmenovaných Panorama, Svatá Anna a Jezírka.

Pokud chcete mít při hře dlouhý výhled nejen na jamky, ale i okolí Panorama je právě pro vás. Hru pak zakončíte u nádherného jezírka. Golfové hřiště na Darovaském dvoře Svatá Anna disponuje dechberoucími březovými a dubovými háji. Závěrečná jamka je ale složitý oříšek pro milovníky výzev. Jezírka, jak už název napovídá, nabízí dvě vodní hladiny. Nachází se navíc v blízkosti řeky Berounky.

Kurzy golfu pro golfisty všech úrovní na Darovanském dvoře

Golf Resort Darovanský dvůr nabízí profesionální tréninky napříč všemi úrovněmi. Od úplných začátečníků až po ty pokročilé. Golf Club Darovanský dvůr také nabízí certifikovaný kurz pro začátečníky, kteří se chtějí opravdu ponořit do hlubin golfu. Naučit se golf můžete v každém věku. Kromě lekcí pro dospělé je proto v nabídce Darovanského dvora také dětská golfová škola.

Golfové hřiště na Darovanském dvoře bylo postaveno v několika etapách mezi lety 1997 a 2009. Golf Club Darovanský dvůr vznikl na území rekonstruovaného statku, který byl původně poplužním dvorem ze 17. století.

Ubytování v Resortu Darovanský dvůr

Ubytovat se můžete v hotelu Darovanský dvůr s výhledem na golfové hřiště nebo historické nádvoří se stoletými kaštany. Hotel má pokoje rozdělené do tří částí. Čtyřhvězdičkové pokoje se nachází v hlavní kongresové budově, tříhvězdičkové pak v historické budově. V areálu resortu se nachází také luxusní wellness centrum, které se snaží co nejvíce přiblížit lázním z starověkého Říma. Je postaveno v antickém stylu a návštěvníkům chce nabídnout nový styl života, který si dopřávali Římané. Pro ně byly lázně důležitým centrem nejen pro své léčebné účinky, ale i jako prostor důležitých diskuzí a oslav.

Chybět nesmí ani masáže, které vám navodí fyzickou i psychickou pohodu. Speciální péči o tělo i duši nabízí relaxační tělové rituály za využití exotických rostlin a metod.

Co dělat v okolí Golf Resortu Darovanský dvůr

Golf Resort Darovanský dvůr je rájem pro všechny sportovce a aktivní lidi. Pokud jste orientovaní na více sportů, máte možnost si je tady vyzkoušet. Kromě golfu si v areálu můžete zahrát například tenis, fotbal, volejbal nebo stolní tenis.
Resort má opravdu co nabídnout. V areálu si také můžete zahrát bowling nebo laser game. Pro bikery jsou zde single trailové trasy a pumptrack. Vodní tvorové si zase mohou zaplavat ve venkovním krytém bazénu.

Do přírody můžete vyjet na horských kolech zapůjčených v Golf Resortu Darovanský dvůr. Pokud rádi obdivujete přírodu a památky můžete prozkoumat okolní přírodní vodopády. Cesta vás může zavést až ke zříceninám hradu Libštejn. V regionu ale najdete více také hrady a zámky.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 14/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 233

Spočítat pojištění