Golf Resort Benátky nad Jizerou

Golf Resort Benátky nad Jizerou jsou vyhledávaným golfovým resortem, který byl otevřen v roce 2004. Areál se nachází v dechberoucí chráněné krajinné oblasti Traviny nedaleko Benátek nad Jizerou. Samotné mistrovské 18 ti jamkové golfové hřiště je vhodné pro všechny kategorie golfistů, osloví jak začátečníky, tak i pokročilé a profesionální golfisty. Součástí resortu je také 9 ti jamková akademie, rozsáhlé tréninkové plochy a restaurace.

Parametry hřiště Golf Resort Benátky nad Jizerou

Mistrovské 18 ti jamkové golfové hřiště v Benátkách nad Jizerou o délce 5814 metrů pro muže a 4797 metrů pro ženy má linksový charakter a vyznačuje se dlouhými jamkami, rozlehlými greeny a šesti kaskádovitými jezírky. Pro hřiště jsou také charakteristické zvlněné a široké fairwaye. Unikátní 9 jamkové hřiště, které je určené pro širokou veřejnost, disponuje dvěma jezírky a několika bunkery. Za zmínku stojí také rozsáhlé tréninkové plochy.

Golfový klub v Benátkách

Klub Golf Resort Benátky nad Jizerou je členem České golfové federace s registračním číslem 194. V případě, že se chcete stát členem klubu, můžete vyplnit přihlášku elektronicky nebo osobně na recepci. Členství v klubu je vždy roční. Samozřejmostí je možnost absolvování kurzů nebo golfová výuka, hlavním trenérem je Jaroslav Pithart, který je členem PGAC.

Na dobré jídlo do restaurace

Pokud vám po hře vyhládne, můžete navštívit restauraci, která se nachází přímo v areálu golfového resortu Benátky nad Jizerou. Restaurace má kapacitu 45 míst a disponuje terasou s výhledem na hřiště a také salonkem pro jednání nebo uzavřenou společnost. V restauraci si můžete pochutnat na teplé kuchyni v podobě minutek i denního menu a vybrat si také s bohaté nabídky teplých a studených nápojů.

Za přírodou i kulturou

Hraní golfu můžete spojit také s návštěvou Benátek nad Jizerou, které si vás získají svou okolní krajinou i památkami. Navštívit můžete hned dvě muzea na zámku Benátky nad Jizerou a také anglický park, který přiléhá k zámku. Zpříjemnit den si můžete i procházkou naučnou stezkou, která má sedm zastavení. Milovníky historie jistě osloví i zřícenina hradu v sousední obci Dražice.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 04/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 154

Spočítat pojištění