Austerlitz Golf Resort Slavkov u Brna

Austerlitz Golf Resort je golfové hřiště ve Slavkově u Brna, které je vyhledávané pro své zajímavé přírodní překážky, hluboké bunkery i uměle vybudované vodní plochy. V areálu golfového hřiště Austerlitz Golf Resort se nachází také nově zbudovaný Indoor Golf, který je vybavený dvěma simulátory Foresight, fitting dílny a veřejné hřiště s jamkami par 3. Hráčům golfu je k dispozici v areálu resortu též hotel a restaurace.

O golfovém hřišti a klubu Austerlitz Golf Resort

Golfové hřiště Austerlitz Golf Resort se rozkládá na ploše 120 hektarů a bylo otevřeno v roce 2003. Hřiště má částečně linksový charakter a přináší pět druhů odpališť. Hřiště je hodnocené jako obtížnější vzhledem ke zvlněné až kopcovité krajině a také množství bunkerů a vodních ploch. Hřiště ve Slavkově bylo projektované vyhlášenou rakouskou golfovou architektonickou kanceláří Hanse-Georga Erhardta ze Steyeru.

Golf Club Austerlitz byl založený již v roce 1994 a v současné době má více než 1000 členů. Tradiční golfový klub nabízí několik typů členství pro jednotlivce i společnosti a nabízí také programy pro děti. Při golfovém klubu Austerlitz působí také tréninkové centrum mládeže, které vychovává mladé hráče golfu

Restaurace Slavkov u Brna

Po hře si zasloužíte dobré jídlo. Navštívit můžete restauraci, která se nachází přímo v golfovém areálu. Restaurace pod vedením šéfkuchařky Karolíny Dobešové nabízí lahodné pokrmy založené na kvalitních a čerstvých surovinách. Jídla jsou provoněná bylinkami, které rostou na záhonku před restaurací a po dobrém jídle si můžete dopřát i sladkou tečku v podobě dezertů, které připravují přímo v restauraci.  

Ubytování v hotelu Golf Austerlitz Slavkov u Brna

Golf Hotel Austerlitz Slavkov u Brna, který leží na okraji golfového hřiště ve Slavkově, nabízí komfortní ubytování ve 30 pokojích. Každý z pokojů má velikost 30 m2 a disponuje také menší teráskou na posezení. V hotelu jsou k dispozici také 3 prostorné apartmány, které jsou tvořené obývacím pokojem s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí. Podle hodnocení zákazníků Hotel.cz by tento hotel svým známým doporučilo 94 % zákazníků.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 03/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 284

Spočítat pojištění