Golf Resort Konopiště

Golf Resort Konopiště, který se nachází zhruba 40 kilometrů jižně od Prahy, je největším golfovým hřištěm v České republice a nabízí hru golfu hned na dvou 18 ti jamkových hřištích. Golfové hřiště na Konopišti bylo otevřenou v roce 2002. Součástí resortu je kromě vyhlášeného golfového hřiště také čtyřhvězdičkový hotel s wellness a dvě restaurace.

Parametry golfového hřiště Golf Resort Konopiště

Golfový areál Golf Resort Konopiště je spojený se hrou golfu hned na dvou mistrovských 18ti jamkových hřištích. Mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště Radecký má par 72 a délku 6484 metrů z černých odpališť. Hřiště je zasazené do mírně zvlněné krajiny s několika bunkery i vodními překážkami.

Druhé mistrovské 18ti jamkové hřiště D'Este má par 72 a délku 6086 metrů z bílých odpališť. Také toto hřiště disponuje bunkery a vodními překážkami. Součástí areálu je i devítijamkový Public Course a trénink a rozcvičení přede hrou probíhá na driving range. Samozřejmostí na obou hřištích je možnost výuky golfu pod vedením profesionálních trenérů. 

Ubytování v hotelu Golf Konopiště

Čtyřhvězdičkový hotel Golf Resort Konopiště, situovaný v rozlehlém golfovém resortu, v 8 budovách nabízí 135 luxusních dvojlůžkových pokojů. Součástí hotelu, který má na Googlu 277 recenzí s hodnocením skvělých 4,5 hvězdiček z pěti, jsou dvě restaurace, krytý a venkovní bazén a také lázně.

V ceně ubytování jsou snídaně a samozřejmostí je Wi-Fi a parkování zdarma. Hotel se nachází jen 12 minut chůze od lyžařského střediska Tvoršovice

Na jídlo do vyhlášených restaurací

V areálu Golf Resort na Konopišti se nacházejí dvě restaurace, a sice restaurace Tee no. 19, která se nachází v hlavní budově, a také restaurace Steak House St. Florian. Obě restaurace se zaměřují především na evropskou kuchyni, zejména pak tradiční českou kuchyni, a jsou vyhlášené nejen díky dobrému jídlu, ale také bohaté nabídce kvalitních vín.

Spa, wellness a lyžování

Pokud si budete chtít po golfu odpočinout, jednoznačně stojí za návštěvu Spa & Wellness Konopiště, ve kterém se nachází vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna a solární louka. Absolvovat můžete také zkrášlující, ozdravné i relaxační procedury. Že kromě golfu také rádi lyžujete? Pak vás jistě potěší, že budete mít k dispozici také lyžařský areál se sjezdovkou dlouhou 300 metrů a dvěma vleky. Sjezdovka je vybavena též umělým osvětlením pro noční lyžování.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 02/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 349

Spočítat pojištění