Golf pro všechny.cz

Golfové obchody
Golf Brothers, s.r.o. Ropice 142,  739 61, Třinec

Golf pro všechny.cz je jedním z největších golfových prodejců v ČR. Provozuje moderní golfový eshop a kamennou prodejnu nedaleko 27-jamkového golfového hřiště v Ropici.

Šíře a kvalita poskytovaných služeb je pro Golf pro všechny.cz základem, sortiment čítá desetitisíce produktů, přesto se neustále rozrůstá tak, aby zákazníci měli co největší možný výběr. Golf pro všechny.cz je známé svým osobním a proaktivním přístupem ke každému zákazníkovi a objednávce. Expresní dodání zboží, garance vrácení peněz, výměna zboží nebo vyřízení reklamací jsou samozřejmostí. Většina objednaného zboží je v skladem a zákazníkům odeslána do 24 hodin.

Na Golf pro všechny.cz můžete nakoupit například golfové hole, golfové míče, oblečení, obuv, bagy, golfové vozíky, gripy a shafty a mnoho doplňků. Obchod nabízí všem golfistům také profesionální fitting, kdy dle statického a dynamického měření mohou sestavit hole na míru. K měření se používá přístroj FlightScope X2 a fitting je možné provést pro značky Callaway, Srixon, XXIO, Cleveland, Titleist nebo TaylorMade.

Prodejna a eshop Golf pro všechny.cz

Fitting golfových holí

Sleva na nákup zboží až 13%

Pro všechny pojištěnce GolfPlan je sleva na nákup zboží v kamenné prodejně Ropice nebo v eshopu Golf pro všechny.cz ve výši až 13%. Pro uplatňení benefitu se jednoduše přihlašte do Klientské sekce a vašeho účtu na GolfPlan.cz

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Golf Brothers, s.r.o.

Ropice 142, 

739 61, Třinec

Spočítat pojištění