Golfcentrum

Golfové obchody
Rezidence Waltrovka, 150 00 Praha 5 - Jinonice, Česká republika

Golfcentrum je rodinný obchod s několikaletou tradicí na golfovém trhu. Z nabízeného sortimentu si vyberou jak profesionálové, tak i rekreační hráči nebo začátečníci. V Golfcentru pořídíte kompletní golfovou výbavu od míčů, rukavic a měřící techniky až po hole, vozíky, oblečení, bag a spoustu dalších nezbytných golfových potřeb.

Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně s doporučením produktů, které co nejlépe odpovídají jeho požadavkům. Pokud však nevíte, co přesně hledáte a potřebujete poradit, můžete se obrátit na golfové specialisty, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Nejaktuálnější trendy ze světa golfu na Golfcentrum

Profesionálové z Golfcentra pro Vás sledují ty nejaktuálnější trendy ze světa golfového vybavení, které pravidelně doplňují mezi nabízený sortiment. V obchodech a na e-shopu jsou pro Vás připraveny kvalitní produkty od těch nejznámějších a nejlepších golfových značek, se kterým Vás na hřišti zaručeně nikdo nepřehlédne.

Prodejny a eshop Golfcentrum.cz

Golfcentrum můžete navštívit v jedné z kamenných prodejen na Walterově náměstí na Praze 5 nebo v oblíbeném Golf Resortu Albatross ve Vysokém Újezdě. Golfcentrum také nabízí kompletní servis a opravu holí a testování holí na míru pomocí měřící techniky TrackmanPro. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.golfcentrum.cz, kde můžete také provést on-line nákup.

Sleva na nákup zboží 15%

Pro všechny pojištěnce GolfPlan je sleva na nákup zboží v kamenných prodejnách nebo v eshopu Golfcentrum.cz ve výši 15%. Pro uplatňení benefitu se jednoduše přihlašte do Klientské sekce a vašeho účtu na GolfPlan.cz

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Rezidence Waltrovka,

150 00 Praha 5 - Jinonice,

Česká republika

Spočítat pojištění