Stay&Play golfové balíčky Golf Resort Hluboká s ubytováním v Residenci Hluboká ****

V rámci spolupráce s managementem Golf Resort Hluboká, jsme pro všechny zákazníky GolfPlan, připravili unikátní golfové balíčky Stay&Play. Jedná se o 4 golfové balíčky pro jednu či dvě osoby na 1 nebo 2 noci. Každý golfový balíček obsahuje ubytování v komfortním apartmánu Residence Hluboká ****.

Všechny golfové balíčky Stay&Play, které jsou uvedeny v Premium Club GolfPlan mají speciální cenu a obsahují parametry, za které je není možno jinde nalézt či zakoupit. Můžete tak ušetřit při každém využití až 5650 Kč. Záleží pouze na vás, kolikrát je v průběhu sezóny využijete.

O Zámeckém Golf Resortu Hluboká

Zámecký Golf Resort Hluboká se rozprostírá v historickém Schwarzenberském zámeckém parku. Pod zámkem Hluboká v nádherném přírodním prostředí na ploše 68 ha se nachází 27 jamek, velký driving range a útulné klubové zázemí. Díky neustálému redesignu golfového hřiště na Hluboké, na Vás čeká velké množství záludných vodních kanálů, vodních jezírek, biotopů a mnoho písečných bunkerů.

Residence Hluboká je nově rekonstruovaný objekt z roku 1825. V letech 2018–2019 památkově chráněný objekt prošel celkovou rekonstrukcí, jejímž cílem je poskytnout hostům maximální pohodlí a pohodu při jejich pobytu v historickém objektu. Hosté mají k dispozici ubytování v devíti prostorných apartmánech, včetně jednoho plně vybaveného bezbariérového apartmánu. Celková kapacita Residence Hluboká **** činí 43 lůžek.

Golfový balíček Hluboká na 1 noc / 2 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - 2x 18 jamek mistrovské hřiště v den příjezdu a den odjezdu/osoba. 1x noc ubytování v komfortním apartmánu Residence Hluboká **** s kontinentální snídaní, parkování na monitorovaném parkovišti, 2x žetony na driving range a cvičné plochy/osoba.

V termínech pondělí - neděle i svátky za cenu pro 1 osobu 4.180.- Kč a pro 2 osoby 6.810.- Kč.

Golfový balíček Hluboká na 2 noci / 3 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - 2x 18 jamek mistrovské hřiště v den příjezdu, 2 den nebo v den odjezdu/osoba. 2x noc ubytování v komfortním apartmánu Residence Hluboká **** + 2x kontinentální snídaně každý den, parkování na monitorovaném parkovišti, 2x žetony na driving range a cvičné plochy/osoba.

V termínech pondělí - neděle i svátky za cenu pro 1 osobu 6.380.- Kč a pro 2 osoby 9.460.- Kč.
 

Jak golfové balíčky do Golf Resortu Hluboká čerpat?

Rezervaci balíčku můžete provést na e-mailu: recepce@golfhluboka.cz nebo tel.: +420 776 826 376 s uvedením předpokládaného termínu pobytu, počtu hráčů golfu na pokoji a zaslanou kartičkou aktivního pojištěnce/pojištěnců od GolfPlan. Po potvrzení ubytování vám bude zaslán konfirmační e-mail a zajištěna po dohodě s vámi rezervace vaší hry. Prosíme nikdy nerezervujte skrze Tee Time!

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 14/04/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 115

Spočítat pojištění