Golf OAKS Prague - PGA National

Golfová hřiště ČR
Nebřenice 1, 251 01 Popovičky, Česká Republika

Golf OAKS je 18-ti jamkové golfové hřiště, které je součástí rezidenčního projektu a celku OAKS Prague. Golfové hřiště OAKS je první hřiště v České republice, které se může pyšnit licencí PGA National. Golfové hřiště OAKS je průkopníkem environmentálně udržitelného golfového designu. Provozuje jej společnost Troon Privé, což je divize soukromých klubů společnosti Troon Golf, patřící mezi světové lídry ve správě golfových hřišť, s více než 500 špičkovými hřišti po celém světě.

Hřiště OAKS oceněno Czech Republic’s Best Golf Course 2020 a 2021

Golfové hřiště OAKS PGA National vytvořil přední architekt v oboru Kyle Phillips. Kyle Phillips navrhoval také golfová hřiště na všech kontinentech včetně tří ze světových top 100 – Kingsbarns ve Skotsku (42.), California Golf Club v USA (74.) a South Cape v Jižní Koreji (92.) a také YAS Links ve Spojených arabských emirátech (jednička na Středním východě), The Grove v Anglii (hostitel turnaje Amex WGC 2006) a Dundonald ve Skotsku (hostitel turnaje Scottish Open 2017).

Klubovna na Golf OAKS PGA National

Dominantou, zázemím a golfovou klubovnou na Golf OAKS je klasicistní zámeček, který byl v 19. století domovem rodiny von Schüttelsberg. Budova je kulturní památkou a v současné době probíhá její citlivá, rozsáhlá rekonstrukce. V plánu je obnova lesů, péče o rybníky a louky a sběr dešťové vody. Klubovna OAKS v zámku bude dokončena v roce 2022 a nabídne prostory pro obchod, šatny, bar a restauraci s venkovními terasami a výhledem na golfové hřiště. Samostatný, plně vybavený profesionální obchod a indoorová tréninková zařízení budou uvedeny do provozu v sezóně 2022.

Golfové hřiště OAKS PGA National získalo v sedmém ročníku World Golf Awards dvě prestižní mezinárodní ocenění: Europe’s Best Golf Course pro nejlepší evropské golfové hřiště roku 2020 a Czech Republic’s Best Golf Course 2020, druhé ocenění obhájilo i v roce 2021.

Golfová akademie v Oaks Prague

Udělení licence hřišti OAKS PGA National je podmiňováno i zřízením golfové akademie exkluzivní kvality, které bude pod dozorem profíků z PGA. Pražské golfové hřiště OAKS proto nabídne tréninkové zařízení špičkové úrovně, které počítá i s možností short game pro hráče s různými úrovněmi zkušeností.

Bydlení u exkluzivního golfového hřište OAKS Prague

Bydlení v Oaks Prague je jako stvořené pro život v 21. století. Najdete zde variabilní obytné prostory vybavené nejmodernějšími technologiemi. Prémiové bydlení můžete vybírat z bohaté nabídky prostorných rodinných domů, stylových bytů v centru městečka a jedinečných vil s výhledem na golfové hřiště. Oaks Prague nabízí řadu moderních bytů a rodinných domů, které navrhli oceňovaní mezinárodní architekti.

Nezapomeňte, než vyrazíte za golfem na OAKS

Pokud se chystáte vyrazit hrát golf na OAKS Prague PGA National, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Nebřenice 1,

251 01 Popovičky,

Česká Republika

Spočítat pojištění