Golf House

Golfové obchody
Golf House Praha Černý Most, Skorkovská 1511, 198 00 Praha 9

Golf House je společnost s budoucností, s prvotřídním servisem, nejnovějšími golfovými produkty a perfektními radami. Od svého založení v roce 1976 se společnost Golf House stala největším golfovým prodejcem v Německu, Rakousku a České republice s vedoucím postavením v Evropě. Ať už v našich 29 pobočkách nebo na webových stránkách golfhouse.com, jsou golfisté vždy na prvním místě. V dnešní době je Golf House synonymem nejvyšších standardů, nejlepších kompetencí a dokonalých služeb. Filozofie společnosti Golf House znamená zážitek z nakupování v přátelské, na služby orientované a především autentické atmosféře.

Pobočky a eshop Golf House

Golfové pobočky Golf House naleznete ve třech zemích a na 29 místech. v roce 2014 byl Golf House povýšen na mezinárodní úroveň díky fúzi s rakouskou Golf Zone a českou Golf USA. Nově otevřené pobočky, které jsou od roku 2012 plánovány a navrhovány podle nejmodernějších standardů, určují standardy golfových prodejen po celém světě. Díky nejnovějším technologiím mohou naši golfoví profesionálové PGA a vášniví hráči s jedním handicapem ještě přesněji reagovat na váš individuální švih a odpovídající vybavení. A pokud by vaše zařízení potřebovalo opravit, naši odborníci vás rádi přivítají v našich servisních dílnách.

Ať už online na webu Golf House nebo v prodejnách, vždy získáte ty nejlepší služby, servis a férovost.

Golfové vybavení a golfová móda v internetovém obchodě Golf House

V Golf House najdou golfisté všechno golfové vybavení i golfovou módu, jednoduše vše co jim zrychlí tep. Ať už jste mladí, staří, sportovci nebo nezkušení, se správným golfovým vybavením, které se skládá z golfových holí, golfové obuvi, golfových bagů, golfových vozíků a funkčního golfového oblečení, zažijete kouzlo golfového sportu ve všech vláknech svého těla. 

V internetovém obchodě i na kamenných prodejnách Golf House naleznete golfové hole, golfové bagy, golfové míčky, golfové oblečení a mnoho dalšího vybavení na golf.

Jakmile si jednou zkusíte golf a nakazíte se golfovým virem, vaše životní cesta golfisty bude mít jediný cíl. Být dobrým amatérem s nízkým HCP a nebo klidně i profesionálem. Obě tyto cesty začínají právě u nás. Protože cesta k úspěchu vede přes kvalitní vybavení a to přesně najdete v Golf House!

Základem úspěšné hry je pečlivý výběr golfového vybavení. Při nákupu golfových holí, ať už se rozhodnete pro driver od Callaway, fairwayové dřevo od Clevelandu, wedge od Mizuno nebo putter od Odyssey, byste se neměli spoléhat pouze na vzhled, ale vybrat si golfovou hůl, která vyhovuje vašemu osobnímu stylu hry.

Praktické doplňky z kvalitních materiálů, jako jsou golfové bagy a golfové vozíky, vám zaručí požitek ze hry a podpoří dosažení vašich sportovních cílů. Abyste však mohli čelit golfovým výzvám, potřebujete také pohodlnou golfovou obuv. Vzhledem k tomu, že golfisté na fairwayích tohoto světa urazí mnoho kilometrů, je třeba vzít v úvahu také nároky na kvalitní a pohodlnou golfovou obuv. Patří mezi ně funkčnost, stabilita a samozřejmě módní aspekty.

V nabídce Golf House najdete také funkční a módní golfové oblečení, jako jsou golfové kalhoty, golfové polokošile, golfové svetry a golfové bundy, které zaujmou kvalitními materiály a prvotřídním komfortem nošení. Golfové vozíky hrají na golfovém hřišti významnou roli, a to jak vozík ruční nebo elektrický.

Mezi špičkové značky patří Bag Boy, Big Max a TiCad, které golfistům nabízejí snadné použití a pohodlné jízdní vlastnosti. Zahrnují jak současné trendy, tak nové, pokročilé materiálové a výrobní technologie. Kromě mnoha vozíků nabízí internetový obchod Golf House také velký výběr golfových bagů. Kromě velkých kapes potřebuje golfový bag také volně přístupné malé kapsy, aby se do nich pohodlně vešlo golfové příslušenství, jako jsou týčka, ručník na golfové hole a golfové míčky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Golf House Praha Černý Most,

Skorkovská 1511,

198 00 Praha 9

Spočítat pojištění