Golf Hukvaldy

Golfové hřiště Hukvaldy, které se nachází zhruba 20 kilometrů od Ostravy, je svou koncepcí vhodné pro začínající i pokročilé hráče golfu. Na hřišti se pravidelně pořádají víkendové turnaje a hráči mohou využít služeb klubových trenérů, v období prázdnin se na hřišti pořádají příměstské golfové tábory. Jen několik metrů od golfového hřiště v Hukvaldech se můžete ubytovat v malebném penzionu Roubenka.

11ti jamkové golfové hřiště v Hukvaldech

11ti jamkové golfové hřiště Hukvaldy, jež se rozprostírá na 16 hektarech pozemku, navrhl renomovaný golfový architekt Jiří Velden. V roce 2013 bylo hřiště znormováno pro úpravu HCP status a EGA a má normu i pro nejmenší děti do devíti let. V roce 2018 bylo hřiště rozšířeno a od tohoto roku je volná hra možná na 11 jamkách. Klubovna golfového klubu Hukvaldy má kapacitu 26 míst uvnitř a 25 míst na venkovní verandě a součástí klubovny je malý golf shop, kde si můžete koupit vše potřebné pro hru golfu.

Golfová škola

Pokud chcete, aby si golf oblíbily i vaše děti, jistě oceníte golfovou školičku, která je určená dětem od 7 let. Každoročně se pořádá také příměstský tábor na golfovém hřišti Hukvaldy. Klub nabízí i golfovou akademii a v neposlední řadě individuální tréninky pro začátečníky i pokročilé pod vedením zkušených trenérů

Ubytování ve stylovém penzionu Roubenka

Pokud chcete v Hukvaldech strávit noc, můžete se ubytovat v nádherném penzionu Roubenka, díky kterému se váš pobyt v Beskydech stane netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Penzion se nachází jen 100 metrů od hřiště a jeho interiér je vybavený restaurovaným dobovým nábytkem. Ubytovací kapacita penzionu je 12 osob a součástí penzionu je sauna s venkovním koupacím jezírkem, venkovním posezením, grilem, venkovním ohništěm a ruskými kuželkami.

Objevte kouzlo Hukvald

Chcete hru golfu spojit s výlety po okolí? Máme pro vás několik tipů, jak vyplnit volné chvíle. Navštívit můžete třeba rozhlednu Kabátice, muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda, technické muzeum Tatra, zříceninu hradu Šostýn nebo se v horkých dnech zchladit v koupališti Příbor, které se od Hukvald nachází zhruba 5 kilometrů.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 26/07/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 75

Spočítat pojištění