Stay&Play golfové balíčky do Royal Golf Club Beroun pro pojištěnce GolfPlan

V rámci spolupráce s Royal Golf Club Beroun jsme pro všechny zákazníky, kteří mají naše pojištění, připravili skvělé Stay&Play golfové balíčky přizpůsobené samozřejmě na míru. Jedná se o 4 golfové balíčky pro jednu či dvě osoby na 1 nebo 2 noci. Jak už je u nás zvykem, všechny balíčky obsahují neomezený golf, neomezenou buggy, neomezený wellness, fitness, venkovní bazén či driving každý den. Znamená to tedy, že pokud pojedete na 2 noci, tak můžete hrát neomezený golf v den příjezdu, druhý den i v den odjezdu.

Všechny golfové balíčky Stay&Play, které máme uvedeny v Premium Club, jsou opět za speciální cenu a s parametry, za kterých je jednoduše nikde nekoupíte, ani nenaleznete. Konkrétně u těchto balíčků tak můžete ušetřit jednotky tisíc korun pokaždé, dle toho, kolikrát je v průběhu sezóny využijete.

Golfový balíček do Berouna na 1 noc / 2 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu v golfovém resortu Royal Golf Club Beroun (tj. neomezený golf v den příjezdu i v den odjezdu - bežná cena pouze za 1x 18 fee 2.000 Kč). Jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se snídaní v restauraci resortu, neomezené míče na driving a cvičné plochy, neomezený wellness, po celou dobu neomezeného golfu možnost i neomezeně buggy, neomezený fitness a venkovní bazén, parkování v ceně a wifi samozřejmostí. Samozřejmě, že balíček mohou využít i nečlenové Royal Golf Club Beroun, tj všichni pojištěnci GolfPlan.

V termínech pondělí - neděle i svátky za cenu pro 1 osobu 4.520.- Kč a pro 2 osoby 6.340.- Kč.

Golfový balíček do Berouna na 2 noci / 3 dny golfu

Obsahuje a zahrnuje následující služby: Green Fee - neomezená hra po celou dobu pobytu v golfovém resortu Royal Golf Club Beroun (tj. neomezený golf v den příjezdu, v druhém dni i v den odjezdu - bežná cena pouze za 1x 18 fee 2.000 Kč). Jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se snídaní v restauraci resortu, neomezené míče na driving a cvičné plochy, neomezený wellness, po celou dobu neomezeného golfu možnost i neomezeně buggy, neomezený fitness a venkovní bazén, parkování v ceně a wifi samozřejmostí. Samozřejmě, že balíček mohou využít i nečlenové Royal Golf Club Beroun, tj všichni pojištěnci GolfPlan.

V termínech pondělí - neděle i svátky za cenu pro 1 osobu 9.040.- Kč a pro 2 osoby 12.680.- Kč.
 

Jak golfové balíčky do Royal Golf Clubu Beroun čerpat?

Jednoduše! Pokud jste náš pojištěnec s aktivním pojištěním, vše naleznete po přihlášení do vašeho účtu v Klientské sekci pod záložkou Premium Club, kde si vyberete příslušnou kartu benefitu. Pokud však nejste náš zákazník a nemáte naše pojištění, je nám velice líto, ale bez aktivního pojištění vám bohužel balíček za výše uvedených parametrů a cen nebude golfovým hřištěm Royal Golf Club Beroun postkytnut. Pokud si i přesto nejste jisti, jak uplatnit golfové balíčky či jiné benefity, kdykoliv můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na čísle: +420 224 235 210 nebo nám napsat email na golfplan@golfplan.cz

Autor článku

Bc. Petra Zhánělová
Bc. Petra Zhánělová
Copywriter

Vydáno: 11/02/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 218

Spočítat pojištění