Proč za golfem do Portugalska?

Golfová hřiště v Portugalsku jsou pro svou kvalitu a uspořádání uznávaná po celém světě. Mezi nejlepší golfová hřiště v Portugalsku patří Monte Rei Golf & Country Club, Royal Óbidos Spa & Golf Resort a Oceânico Faldo Course. Také hřiště West Cliffs v linksovém stylu, otevřené v roce 2017, je uznáváno jako jedno z nejlepších golfových hřišť v Portugalsku. 

Celkem je v Portugalsku 78 golfových klubů. Golfová hřiště v Portugalsku se zaměřují na golfové turisty. A protože portugalské golfové kluby na golfovou turistiku do značné míry spoléhají, většinu tee times na golfových hřištích v Portugalsku si můžete pohodlně rezervovat online přímo na webech jednotlivých hřišť.
 

Golfová dovolená v Portugalsku

Kvůli těmto golfovým turistům je v Portugalsku mnoho kvalitních golfových resortů, jako například Monte Rei Golf & Country Club, Penha Longa, Royal Obidos Spa & Golf Resort, Amendoeira Golf Resort, Hotel Quinta do Lago, Boavista Golf & Spa Resort a Vale Do Lobo Resort. Díky těmto resortům se vaše golfová dovolená v Portugalsku určitě stane nezapomenutelným zážitkem.

Dvěma nejoblíbenějšími oblastmi pro golf v Portugalsku jsou Algarve a oblast Lisabonu. Zejména Algarve s více než 30 golfovými kluby a příjemným celoročním klimatem je mezi golfisty velmi oblíbené. Lisabonská oblast je spíše nastupující golfovou oblastí, ale s více než desítkou golfových hřišť (včetně West Cliffs a Royal Obidos Spa & Golf Resort) a úžasným hlavním městem Portugalska za rohem si golfovou dovolenou v Portugalsku určitě užijete.  

O popularitě golfu v Portugalsku svědčí i to, že European Tour nedávno hostila golfové turnaje v Portugalsku, například Portugal Masters v jednom z nejlepších golfových klubů v Portugalsku: Victoria Golf Course - Dom Pedro Golf. 

Jak již bylo zmíněno, Portugalsko je významnou golfovou destinací, a to především díky bohaté dostupnosti dobrých golfových hřišť a mírnému klimatu. Rozmanitost golfových klubů je obrovská. Podél pobřeží se nachází mnoho hřišť s krásným výhledem na oceán, například nejlepší linksové hřiště v Portugalsku: West Cliffs. Nádherná jsou však i parková hřiště, která se nacházejí více ve vnitrozemí.

Při cestování za golfem do Portugalska!

Pokud cestujete za golfem do Portugalska, může při vaší dovolené nastat celá řada potíží. V případě, že chcete předejít tomu, aby vám dovolenou zkazila letecká společnost ať už z důvodu zpožděného příletu vašeho golfového bagu nebo v horším případě poničené golfové výbavy, rozhodně doporučujeme mít pojištění.

Pojistěte se před cestou do Portugalska specializovaným golfovým pojištěním GolfPlan, které vás ochrání před všemi riziky, které jsou spojeny s hraním golfu kdekoli po světě. Nezapomeňte, že pojištění GolfPlan chrání jak celou vaši golfovou výbavu, tak vás i vaši peněženku. Rozpad všech pojistných rizik naleznete přímo v kalkulačce pojištění nebo v sekci často kladené otázky.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 14/01/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 137

Spočítat pojištění