Private Chef pro zákazníky GolfPlanu!

V dnešní době jsme si už všichni zvykli, že se každý den musíme informovat o tom, která nařízení a kde právě platí s ohledem na současnou situaci. S otevřením restaurací po druhém lockdownu však nepřišel očekávaný nápor hostů, lidé jsou přeci jen zdrženlivější. Servis privátních kuchařů je svým způsobem unikátní a začíná být po něm velká poptávka. Golfisté očekávají individiální a VIP přístup, proto bychom našim zákazníkům rádi představili našeho dalšího partnera Premium Clubu, privátního kuchaře Tomáše Levého.
 

Kdo je Private Chef Tomáš Levý

Tomáš svoji práci miluje a nebojí se výzev. Roky strávené v těch nejlepších restauracích, které u nás najdete, ať už na kuchařském nebo šéfkuchařském postu, mu daly skutečně mnoho. A to nejen v oblasti vaření, vývoje a kreativity, ale i v umění komunikace, vedení týmu a práce pod tlakem. Tomáš věří, že chod restaurace záleží na budování dobrých vztahů se spolupracovníky a dodavateli, a že důležité je i správné reprezentování podniku směrem k zákazníkům, hostům. Tomášova kariérní pozice svědčí o jeho odhodlání, ambicích a tvrdé práci. Pevně věří, že díky svým dovednostem a jeho touze nadále se zlepšovat bude pro váš ideální volbou.
 

Sleva 1000.- Kč na služby Tomáše

Voucher nebo jak postupovat a získat slevu 1000.- Kč na Private Chef služby a servis od Tomáše, naleznete jako vždy v Klientské sekci v Premium Clubu v záložce Gastronomie. Buďte originální, překvapte své blízké, postarejte se doma o hosty po svém s profesionálem v zádech. Dobrou chuť! 

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 09/07/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 193

Spočítat pojištění