Golf na Floridě aneb kam na golfovou dovolenou?

Golf na Floridě se těší čím dál větší oblibě. Florida je stát, který má mnoho z nás nerozlučně spojený s bělostnými plážemi lemovanými palmami, teplým klimatem a je nerozlučně spjata se světem golfu. Věděli jste, že se na Floridě nachází nejvíce golfových hřišť ze všech amerických států? Jedná se o více než 1250 golfových hřišť, která si vás získají svými dokonale zelenými greeny. Proč se vyplatí letět na dovolenou za golfem na Floridu?

Proč jet za golfem na Floridu?

Florida je vyhlášená především pro své příjemné klima po celý rok. Ať už se tedy rozhodnete vydat na cestu za golfem na Floridu na jaře nebo v zimě, můžete se těšit na všudypřítomné slunce. Dalším důvodem, proč na Floridu nedají golfisté dopustit, je nepřeberné množství různorodých golfových hřišť a možnost zahrát si golf s profesionály. Golf je zde oblíbený také díky cenové dostupnosti golfových fees i možnosti zakoupit golfové vybavení za podstatně nižší ceny. Hraní golfu můžete navíc na Floridě spojit s šnorchlováním a potápěním, windsurfingem nebo rybolovem na širém moři.

Jaké lokality na Floridě jsou nejlepší na golf?

Stát Florida, který se nachází na jižním a východním pobřeží Spojených států amerických, má celkovou rozlohu 170 304 km2 a počet obyvatel přesahuje 20 600 000. Florida je 22. největší státem USA a třetím nejlidnatějším státem. Jaké golfové oblasti tedy na Floridě navštívit? Nejznámější golfovou oblastí Floridy je bezesporu Miami situované na jihu. Mezi další vyhledávané golfové oblasti patří Orlando, Jacksonville, Tamba Bay, Palm Beach nebo Naples. 

Nejlepší golfová hřiště na Floridě

Mezi neoblíbenější a nejlepší golfová hřiště na Floridě patří bezesportu TPC Sawgrass či Kelly Plantation Golf Club s dokonale upravenými greeny a strategicky umístěnými bunkery. Velké oblibě se těší také golfové hřiště Cooperhead Innisbrooke lemované kopci a borovicemi, golfové hřiště v Naples ArrowHead Golf Course, mistrovské 18 ti jamkové hřiště Beachview Golf Club a stovky dalších hřišť vhodných pro začátečníky i profesionály.

TIP: Pojištění GolfPlan

Taky uvažujete nad tím, že si pojedete zahrát golf na Floridu? Chraňte sebe i své vybavení na golf, sjednejte si golfové pojištění GolfPlan, které si oblíbilo už více než 10 000 zákazníků. Pojištění vás ochrání před krádeží, ztrátou i poškozením vybavení a cílí také na ochranu vašeho zdraví. 

Kde se na Floridě ubytovat?

Pro rodiny, skupiny nebo vícečlenné skupiny golfistů je ideálním ubytováním po celé Floridě pronájem vlastního domu. Pronájmem domu získáte tak naprosté soukromí a cítíte se stejně jako doma. Každý dům má navíc luxusní vybavení, je plně zařízen a u většiny domů je k dispozici soukromý bazén s výřivkou. Pokud tedy hledáte ubytování na Floridě, prohlédněte si webové stránky našeho partnera na www.iflorida.cz

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 24/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 331

Spočítat pojištění