GolfPlan podporuje Home Office u většiny svých zaměstnanců

Home Office je v dnešní době velice rozšířeným pojmem, stejně jako Covid-19. Práce z domova v tak rozšířeném měřítku, je stejně tak novou zkušeností pro náš národ, jako již zmiňovaná koronavirová nákaza. S obojím se snažíme vyrovnávat v takové míře jakou jsme ještě nezažili. Někomu Home Office vyhovuje a někomu naopak ne.

I my v GolfPlanu jsme se rozhodli, že budeme v době “koronavirové nákazy” předcházet zbytečným rizikům, jako “zodpovědná” společnost a zařídila svým zaměstnancům Home Office. Generální ředitel pojišťovny prohlásil: “Není důvod držet všechny zaměstnance v kancelářích, kromě těch klíčových, pakliže všichni plní své úkoly a termíny.”

S tímto názorem se ztotožňuje více zaměstnavatelů po celém světě. Pokud nedochází ke stagnaci zaměstnance a neprojeví se to na jeho práci směrem k narušení spokojenosti zákazníka, není s tím v žádné společnosti problém. Naopak nám to umožňuje rozlišit, kterému zaměstnanci práce v klidu domova vyhovuje a výkonnost u zaměstnance vzroste, či naopak.

Neklíčový zaměstnanci mají možnost využít Home Office trvale

Konkrétně v naší společnosti to vedlo k zamyšlení generálního ředitele k tomu, využít této nové přínosné zkušenosti, aby lépe dokázal odhadnout potenciál každého zaměstnance a rozhodl se k zásadnímu kroku směrem ke svým zaměstnancům, samozřejmě po předchozí domluvě tak, aby to plně vyhovovalo oběma stranám a bylo přínosem společnosti GolfPlan.

Některým zaměstnancům nabídne možnost volby zůstat na Home Office trvale, některým pouze příležitostně a ti, kterým vyhovuje spíše týmová práce v kanceláři, se vrátí do “běžného” pracovního režimu. Protože doma třeba nemají takovou možnost soustředění, nebo zkrátka jim systém pracovat mimo domov více vyhovuje.

Tímto rozhodnutím si generální ředitel GolfPlan uvědomuje, že dokáže ještě více podpořit kreativitu i spokojenost svých zaměstnanců a taktéž i svých klientů, kterému spokojený zaměstnanec přinese daleko přínosnější informace už jen z pohledu “na míru” vyhovujícímu zaměstnaní. Věříme, že i Vy budete spokojeni s přístupem našich “spokojených” zaměstnanců.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 29/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 55

Spočítat pojištění