GolfPlan spustil novou marketingovou kampaň s modrým ptáčkem GOLFIM

GolfPlan přichází s novou marketingovou kampaní, kde hlavním “hrdinou” děje pojistných události se stává maskot modrý ptáček GOLFI. Tým mladých inovativních kreativců dalo hlavy dohromady a maskot GOLFI byl na světě.

Ptáček GOLFI optimistou

Ptáček GOLFI, modrý kulatoučký optimista, který se nápadně podobá tělesnou konstrukcí golfovému míčku vám bude přestavovat řadu případů “nehod”, které vás mohou při vaší hře provázet a co vše se vám může při golfu přihodit.

Rozhodnutí použít v rámci marketingové kampaně GOLFIHO bylo na základě pobavení a odlehčení situací, které když se přihodí, už tak legrační většinou nebývají. S golfovým pojištěním GolfPlan, kterého je GOLFI protagonista, však budete mít starostí méně.

Možná proto dostal i náš GOLFI modrou barvu naděje. Jelikož “modrá je dobrá”, což už známe ze známé skladby Žlutého psa - Modrá je dobrá. Mimochodem i hlavní frontman kapely Žlutý pes, Ondřej Hejma je nadšeným golfistou.

Humorné situace GOLFI zvládá s veškerou parádou

Chceme s naší kampaní ptáčka GOLFIHO vnést do širokého podvědomí, že myslet na následky jakýchkoli nehod je zodpovědné a pokud máte správné golfové pojištění, tak obavy můžete s klidem nechat jinde než na hřišti.

Hravý a dobře zapamatovatelný ptáček GOLFI pod “vedením” týmu, bude pravidelně s humorem jemu vlastním a trefnými slogany provázet naši kampaň golfového pojištění GolfPlan a exkluzivních nabídek Premium Clubu.

Animací chceme humorně přiblížit pojištění všem, které nezaujmou “bežné” fotky na bannerech a příjdou jim nudné a “normální”. Náš maskot GOLFI je připraven vás pobavit i v tech nejnáročnějších pojistných situacích tak, aby vám vyvolal úsměv na tváři.

GOLFIHO si každý pamatuje!

Modrý, trošku neohrabaný, ale přesto věčně optimistický ptáček GOLFI, vyráží vstříc k vašemu podvědomí, aby vám ukázal, jak moc mu golfové pojištění GolfPlan může zachránit humorně řečeno “pérka”, když vás míček třeba “doletí”.

Tým GolfPlanu společně s GOLFIM vám přeje spousty pohody a relaxu při vaší hře na golfovém hřišti a míček ať letí vždy tam kam má. A pokud ne, tak GOLFI vám připomene, jak důležité je míti “Filipa” a mít pro jistotu golfové pojištění GolfPlan

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 10/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 158

Spočítat pojištění