Soutěž o golfový zájezd do St. Andrews pro 2 osoby v hodnotě 120.000 Kč

Vážení golfisté,

v termínu 1.července 2021 do 31.srpna 2021 (celé letní prázdniny), se koná soutěž, ve které můžete vyhrát golfový zájezd pro 2 osoby do vyhlášeného St.Andrews ve Skotsku. Hodnota golfového zájezdu činí 120.000.- Kč

O co se hraje?

Golfový zájezd pro 2 osoby na 2 noci v St.Andrews a pro každého 3x Green Fee na Old Course, New Course, Eden Course. Ubytování v penzionu B&B v centru St. Andrews / dvoulůžkový pokoj se snídaní. Transport z a na letiště a golfové hřiště zajištěno + návštěva Britského Golfového Muzea. Výherci budou moci zájezd realizovat po bližším upřesnění v termínu Srpen - Říjen 2022. 

Jak se mohu účastnit?

Nový zákazník - Pokud si sjednáte pojištění přímo na webových stránkách www.golfplan.cz v časovém rozmezí od 1.července 2021 - 31.srpna 2021, automaticky bude číslo vašeho pojištění zařazeno do slosování.

Stávající zákazník - Pokud doporučíte nového zákazníka, který si sjedná pojištění na webových stránkách www.golfplan.cz v časovém rozmezí od 1.července 2021 - 31.srpna 2021 a jeho číslo pojištění nám zašlete skrze email na golfplan@golfplan.cz, automaticky budete také zařazeni do slosování.

Poznámka - Čím více zákazníků doporučíte, tím větší šanci máte vyhrát.
Příklad: Pokud jste nový zákazník a sjednáte si pojištění v danném období nebo jste stávající zákazník a pojištění si sjednají vaši 3 kamarádi, následně nám zašlete číslo jejich pojištění, automaticky budete zařazeni do slosování 4x.

Vyhlášení výherce soutěže a pořadatel

Dne 27. září 2021 bude zveřejněn vítěz prázdninové soutěže na webových stránkách www.golfplan.cz/aktuality. 

Pořadatel zájezdu je společnost PARADE GOLF Ltd. www.paradegolf.cz ve spolupráci s GolfPlan Insurance CZ.

Společnost Parade Golf LTD. je cestovní agentura, která se specializuje na golfové zájezdy nejvyšší kvality. Sídlem společnosti je domov golfu v St Andrews, ve Skotsku. Společnost nabízí širokou škálu golfových balíčků primárně se zaměřením na Skotsko nebo na Českou Republiku. Od svého založení v roce 2011 je jednou z předních agentur poskytujících golfové zájezdy a to nejen pro turisty z České Republiky, ale z celé Evropy, USA a Asie. Misí je zajistit pro všechny klienty dokonalou dovolenou a předčit jejich očekávání. Společnot patří do úzké skupiny autorizovaných poskytovatelů uznaných organizací St Andrews Links Trust, která se stará o slavné Old Course v St Andrews a dalších šest hřišť, jež tvoří místní slavný links.

 

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 01/07/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 246

Spočítat pojištění