GolfPlan se zúčastnil 28. Večera českého golfu

Večer českého golfu 2023, který se konal 20. prosince v honosném prostředí Slovanského domu v Praze, se nesmazatelně zapsal do golfové historie jako jedna z nejprestižnějších společenských událostí roku. Na tomto galavečeru jsme mohli být svědkem ocenění těch nejlepších hráčů, a to jak na profesionální, tak i amatérské úrovni. V průběhu večera byly zároveň vyhlášeny nejoblíbenější a nejkvalitnější golfové resorty za sezónu 2023.

Mezi oceněnými byli například:

- Denisa Vodičková – juniorská mistryně světa
- Filip Jakubčík – osmé místo z týmového mistrovství ve Spojených arabských emirátech
- Jiří Zuska – první Čech v historii, který si zahrál na PGA Tour
-  Klára Davidson Spilková – umístění v nejlepší desítce na Ladies European Tour

Bylo nám ctí být součástí této výjimečné akce, která byla nejen oslavou úspěchů a talentu v českém golfu, ale také příležitostí pro setkání a sdílení příjemných chvil s našimi partnery a přáteli. Celkově Večer českého golfu 2023 oslavil nejen mimořádné úspěchy uplynulé sezóny, ale také položil pevný základ pro budoucí rozvoj a popularizaci golfu v České republice. V GolfPlan jsme hrdí, že můžeme být součástí této cesty a těšíme se na další úspěchy a společné okamžiky v golfovém světě.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na tomto nádherném večeru, a těšíme se na další rok plný golfu a nezapomenutelných zážitků společně s našimi partnery a přáteli!

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 05/01/2024

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 12

Spočítat pojištění