Vynikající (7 257x)
4.95 / 5

„Toto hodnocení se skládá z neověřených recenzí, které zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah, nijak je neupravujeme a neovlivňujeme, ale zároveň ani nekontrolujeme, zda pochází od zákazníků, kteří našich služeb skutečně využili“.

Pojištění speciálně pro golfisty!

Spočítat pojištění
Pojistná doba až 36 měsíců
Skupiny i rodiny sleva až 20%

Ztráta, poškození i krádež

Zlomili jste driver nebo hůl? Poškodil či odcizil vám někdo vybavení? Do 3 let stáří vybavení máte pojištěnu plnou pořizovací hodnotu! Pojistný limit na 1 předmět je až 15.000 Kč!

Odpovědnost za škodu

Způsobíte-li škodu na majetku, cizí věci nebo na zdraví jiné osobě, pojištění vás chrání až do výše 60 mil. Kč. Škody do 75 tis. Kč jsou řešeny ve zrychleném řízení.

Hole in One a startovné

Pokud se vám poštěstí a trefíte Hole in One přímo do jamky, proplatí vám pojišťovna celkový účet za drinky až do výše 6 tis. Kč. Nemůžete hrát oblíbený turnaj? Pojišťovna proplatí startovné!

Úraz, zranění i hospitalizace

V případě úrazu jste pojištěni až do výše 1.5 mil Kč. Za každý den v nemocnici krytí 600 Kč. Pokud dojde ke zranění úst a zubů, kryje pojišťovna náklady až do výše 10.500 Kč.

Ztracené vybavení a členství

Zkažená dovolená? Ne! Pojišťovna kryje všechny náklady na zapůjčení vybavení až do výše 6 tis. Kč. Nemůžete hrát golf díky nemocí? Proplatíme vám členství až do 30 tis. Kč.

Co o našem pojištění říkají zákazníci?

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

Jak si sjednat golfové pojištění?

Jak to u nás jednoduše chodí krok za krokem

Sjednejte si online nejflexibilnější golfové pojištění ještě dnes. Zabere vám to jen chvíli.

01

Vyberte si pojištění na míru!

Sjednání golfového pojištění nebylo nikdy snazší a jednodušší. Vyberte si vaše pojištění tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a odpovídalo hodnotě vybavení.

Vybrat pojištění

02

Vyplňte základní údaje o vás

Pro úspěšné sjednání a následnou platnost vašeho pojištění jsou zapotřebí vaše základní kontaktní údaje. Vaše data jsou šifrována a nikdo k nim nemá přístup!

Vybrat pojištění

03

Zvolte si platební metodu

U nás můžete využít celou řadu platebních možností. Zaplatit můžete online platební kartou, prostřednictvím Apple Pay i Google Pay až po platbu převodem na náš bankovní účet.

04

Užívejte golfu s platným pojištěním

Nyní si můžete golfu užívat plnými doušky, neboť pojištění je uzavřeno. Je nám ctí vás přivítat do naší velké golfové rodiny. Nezapomeňte čerpat benefity Premium Club.

Zobrazit benefity

PŘIDEJTE SE K NÁM

Počet našich zákazníků raketově narůstá den za dnem

Chcete si konečně zahrát golf v klidu a bez rizika? Sjednejte si online golfové pojištění jako ostatní a nečekejte, až se stane průšvih!

Patrik L.
Pavla H.
Silvie D.
Eva R.
Josef S.
Marek N.
Lenka L.
Poslední měsíc (982)
Poslední týden (266)

Vy se ptáte a my odpovídáme

Nejčastější dotazy

Reference zákazníků

Co o nás říkají

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole i vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště už určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Tomáš M.

HCP 6.7, Beskydský golfový klub

Výborné! O pojištění jsem slyšel a protože hodně cestuji, pojistku jsem si zaplatil hlavně pro rizika při cestách letadlem. Ve Španělsku jsem přišel o dálkoměr a peníze přišly velmi rychle! Můžu doporučit".

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“