About us

WE BELONG TO A RESPECTABLE FAMILY

Golf insurance for the 21st century

Excitement, vision and passion for golf inspired us to create the specialised GolfPlan golf insurance, to help our clients when something goes wrong. During our presence on the Czech market, golf insurance has been arranged by more than 13,800 customers, thanks to the wide range of custom tailored insurance options we offer, the most extensive insurance coverage and our fair and reasonable rates.

In 2020, our Company underwent major transformation and restructuring, with the entry of new investors, capital assurance, transformation to a fully online environment and expansion of our presence to additional European markets. Coverage limits were increased and expanded to adapt to all of our customers’ requirements.

We believe in a friendly and human approach. We talk in a way that you can understand, and we do not hide behind fine print. Our insurance coverage is transparent, simple and reliable. British insurer AXA XL stands behind our GolfPlan coverage with $10.55 billion in capital, and it is owned by AXA, the world’s largest insurer.

WE CALL EVERYWHERE HOME

We are gradually growing all over Europe!

We are expanding across Europe! Year after year, we have been boosting our number one position in the golf insurance sector. Our coverage can now be arranged by up to 4,112,722 golfers throughout Europe.

Velká Británie
Španělsko
Itálie
Česká republika
Finsko
Dánsko
Francie
Polsko
Portugalsko
Slovinsko
Švýcarsko
Turecko
Švédsko
Německo
Irsko
Island
Wales
Belgie
Rakousko
Norsko
Nizozemsko
Severní Irsko
Rakousko
Turecko
Portugalsko

WHERE OUR STRENGTH LIES

We have your back in every situation!

Our main focus is specialised golf insurance, which is intended for individuals, families, groups and golf associations. We simply focus on what we are good at and continue to perfect everything.

Our insurance coverage will protect you in the event of property damage or injury or from personal liability as well as against theft, loss or damage of your golf equipment and accessories. Hole in One coverage, starting coverage or even coverage for your club membership is part of our exclusive offer!

We trust our instincts, and have therefore created 27 coverage variants, which are based on the value of your golf equipment and accessories. You can make a clear choice with us, whether you are a less demanding or more demanding customer.

It will be our pleasure to invite you into our large golf family, of which you will become an indispensable part. With GolfPlan, which provides online golf insurance for the 21st century!

CUSTOMER REFERENCES

What our customers say about us

Luboš F.

HCP 28.3, Golf Club Mstětice

"Jsem velmi rád, že je pojištění pro golfisty již i v České republice. Poměr cena výkon je výtečná. Doporučuji všem co nechtějí cokoliv riskovat a mít za zády silnou pojišťovnu."

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole a vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště již určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Calculate insurance