Excellent (7 257x)
4.95 / 5

„Toto hodnocení se skládá z neověřených recenzí, které zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah, nijak je neupravujeme a neovlivňujeme, ale zároveň ani nekontrolujeme, zda pochází od zákazníků, kteří našich služeb skutečně využili“.

The most flexible golf insurance!

Calculate insurance
Arrange online in 2 minutes
Family discount up to 20%

Loss, damage and theft

Compensation for loss, damage and theft of your golf equipment and accessories. We will pay you the full purchase value within 3 years of age of your golf equipment.

Material responsability

If you cause damage to property, other people's property or the health of another person, we protect you up to CZK 60 million.

Hole in One

If you are lucky and this famous stroke falls straight into the hole, we will reimburse you the total bill for drinks up to CZK 6 K, according to the variant of your insurance.

Accident, injury and hospitalization

In the event of an accident, you are insured up to CZK 1.5 million. We will pay 600 CZK for each day in the hospital. If there is an injury to the mouth and teeth, we will pay the costs up to CZK 10,500.

Lost luggage and membership

Spoiled vacation? No! We will pay all costs for renting equipment up to CZK 6 K. Can't play golf due to illness? We will reimburse your membership up to CZK 30 K.

What clients say about GolfPlan?

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

WHY HAVE GOLF INSURANCE?

We have your back

Our specialised golf coverage is used by more than 612.000 golfers throughout Europe. Whether you are an amateur or a professional, by arranging our golf insurance you will always be protected from anything that goes wrong or any unexpected situation.

  • The least expensive golf insurance in the CZ
  • The most flexible product on the market
  • The most extensive insurance coverage valid worldwide
Insurance calculator

HOW TO ARRANGE GOLF INSURANCE?

The step-by-step process with us is simple.

Arrange the most flexible golf insurance online today. It will take no more than 2 minutes of your time.

01

Select coverage custom tailored to your needs!

Arranging golf insurance has never been easier. Set up your coverage to fit your needs based on the value of your equipment.

Select coverage

02

Provide basic information about yourself.

For successful arrangement and validity of your policy, you will need to provide your basic contact information. Your data is encrypted, and no one will have access to it!

Select coverage

03

You can pay by credit or debit card in 5 seconds, and that’s not all!

You have a whole range of payment options with us. They range from payment by credit or debit card, PayPal, Google Pay to bank transfer.

04

Take advantage of hassle-free golf.

It is our pleasure to welcome you into our large golf family. Now you can fully enjoy your golf, thanks to your arranged coverage. We stand behind you and have your back.

Benefits

JOIN US

Our customer numbers are sky rocketing day by day

Do you want to finally play golf in peace without risk? Then don’t wait until something goes wrong and arrange your golf insurance online like everyone else!

Patrik L.
Lucie H.
Silvie D.
Miloš Š.
Danuše S.
Valikhan Z.
František L.
Last month (982)
Last week (266)

QUESTIONS AND ANSWERS

Most frequently questions

Customer references

What our customers say about us

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole a vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště už určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Tomáš M.

HCP 6.7, Beskydský golfový klub

Výborné! O pojištění jsem slyšel a protože hodně cestuji, pojistku jsem si zaplatil hlavně pro rizika při cestách letadlem. Ve Španělsku jsem přišel o dálkoměr a peníze přišly velmi rychle! Můžu doporučit".

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“